)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pielegnacja naszych kruszynek

Agusisko

Fanka BB :)
Miasto
Nowy Jork
Rozwiązania
0
wiem, ze moze to za szybko, ale mysle, ze taki watek odpowie na wiele naszych pytan, poczawszy od tego jak maluszka ubierac, jak pielegnowac pepuszek, skonczywszy na zmienianiu pieluszki, odpazonej dupce i kapieli :) lepiej wiedziec wszystko za wczasu i rozwiac wszelki watpliwosci, mysle, ze doswiadczone mamusie udziela kilka rad pierworodkom :D

reklama

xxxklaudziaxxx

Listopadówka 2009
Miasto
Loughborough, Anglia
Rozwiązania
0
Katrenki mam pytanko? Kupilas moze wkoncu te waciki do pepuszka i spirytus? ja sie kurde boje ze te co Ci pokazywalam beda zle i zrobie krzywde maluszkowi i zastanawiam sie jak sobie zalatwic ten spirytus z Polski :confused:

_Roszpunka_

szczęśliwa mamusia :)
Miasto
west clare :-)
Rozwiązania
0
anie będzie miał Ci kto przywieźć??
Mi własnie a 2 tyg kumpel przywozi ten spirytus i fiolet... a sama póxniej zobaczę co będę używała....:tak:

xxxklaudziaxxx

Listopadówka 2009
Miasto
Loughborough, Anglia
Rozwiązania
0
anie będzie miał Ci kto przywieźć??
Mi własnie a 2 tyg kumpel przywozi ten spirytus i fiolet... a sama póxniej zobaczę co będę używała....:tak:
w tym problem ze wlasnie nie ma mi kto przywiezc... wszyscy z rodzinki jak juz lataja to tylko z podrecznym bagazem a w podrecznym nie ma szans taki rzeczy przewiezc... a reszta rodzinki przylatuje dopiero w grudniu wiec to troszku za pozno... ze znajomych nikt nie leci... tzn wsumie to musze jednego kolege mojego K zapytac ale nie wiem czy bedzie mial glowny bagaz no i on leci koncem pazdziernika wiec moze by zdazyl mi przywiezc :-)

_Roszpunka_

Miasto
Rozwiązania
0
to trochę nie za dobrze:-(
my własnie teraz bierzemy już wszystko z pl bo ostatni kumpel jedzie, a każdy wykupuje u nas bagaż bo papierosy przewożą:-D więc w podręcznym nie ma jak;-)
a nie ma w aptekach tu spirytusku??albo;-) jakby Ci ktoś pocztą np ten fiolet przysłał...?? mi wysyłali wodę destylowaną i nie było probllemu..
zawsze można spróbować:tak:

gawit

Mama Martynki i Kornelki
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Katrenki mam pytanko? Kupilas moze wkoncu te waciki do pepuszka i spirytus? ja sie kurde boje ze te co Ci pokazywalam beda zle i zrobie krzywde maluszkowi i zastanawiam sie jak sobie zalatwic ten spirytus z Polski :confused:
słuchaj teraz (od jutra przez dwa tygodnie) w PL będzie moja koleżanka z Angolowa, więc mogłabym kupić dla Ciebie ten spirytus i dać przez nią. (mam nadzieję, że się ze mną skontaktuje) tylko, że ona mieszka w Milton Keynes i musiałabyś to sobie jakoś od niej odebrać!
a jak nie ona, to miedzy 22 a 28 października będzie w PL moja szwagierka. ona mieszka w Luton. w każdym bądź razie jak coś to daj znać!

Helena

Miasto
Zabrze
Rozwiązania
0
mam pytanko apropo kąpieli... może dziwne pytamie ale jestem ciekawa czym będziecie myły swoje maleństwa tzn chodzi mi o np. mydełko czy jakis płyn do kapieli dla dzieci....

anian

Rozwiązania
0
mam pytanko apropo kąpieli... może dziwne pytamie ale jestem ciekawa czym będziecie myły swoje maleństwa tzn chodzi mi o np. mydełko czy jakis płyn do kapieli dla dzieci....
ja mydełkiem w kostce:-)

_Roszpunka_

Miasto
Rozwiązania
0
ja chcę kupić taki płyn do ciałka i włosów z jonhsona do ciałka i włosków...
i nic poza tym...
podobno im więcej różnych specyfików tym gorzej dla skórki maleństwa....
więc nie ma co przesadzać....

reklama

agissa

Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Klaudzia, wyczytałam w jakimś poradniku, że właśnie ten spirytus, który pokazywałaś (iso-cośtam, 70%) jest najlepszy. Jak znajdę ten artykuł to Ci zeskanuję.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry