reklama

Pielegnacja naszych kruszynek

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2009' rozpoczęty przez Agusisko, 9 Wrzesień 2009.

1. Agusisko

Agusisko Fanka BB :)

wiem, ze moze to za szybko, ale mysle, ze taki watek odpowie na wiele naszych pytan, poczawszy od tego jak maluszka ubierac, jak pielegnowac pepuszek, skonczywszy na zmienianiu pieluszki, odpazonej dupce i kapieli :) lepiej wiedziec wszystko za wczasu i rozwiac wszelki watpliwosci, mysle, ze doswiadczone mamusie udziela kilka rad pierworodkom :D

2. xxxklaudziaxxx

xxxklaudziaxxx Listopadówka 2009

Katrenki mam pytanko? Kupilas moze wkoncu te waciki do pepuszka i spirytus? ja sie kurde boje ze te co Ci pokazywalam beda zle i zrobie krzywde maluszkowi i zastanawiam sie jak sobie zalatwic ten spirytus z Polski :confused:

3. reklama
  4. _Roszpunka_

_Roszpunka_ szczęśliwa mamusia :)

anie będzie miał Ci kto przywieźć??
    Mi własnie a 2 tyg kumpel przywozi ten spirytus i fiolet... a sama póxniej zobaczę co będę używała....:tak:

5. xxxklaudziaxxx

xxxklaudziaxxx Listopadówka 2009

w tym problem ze wlasnie nie ma mi kto przywiezc... wszyscy z rodzinki jak juz lataja to tylko z podrecznym bagazem a w podrecznym nie ma szans taki rzeczy przewiezc... a reszta rodzinki przylatuje dopiero w grudniu wiec to troszku za pozno... ze znajomych nikt nie leci... tzn wsumie to musze jednego kolege mojego K zapytac ale nie wiem czy bedzie mial glowny bagaz no i on leci koncem pazdziernika wiec moze by zdazyl mi przywiezc :-)

6. _Roszpunka_

to trochę nie za dobrze:-(
    my własnie teraz bierzemy już wszystko z pl bo ostatni kumpel jedzie, a każdy wykupuje u nas bagaż bo papierosy przewożą:-D więc w podręcznym nie ma jak;-)
    a nie ma w aptekach tu spirytusku??albo;-) jakby Ci ktoś pocztą np ten fiolet przysłał...?? mi wysyłali wodę destylowaną i nie było probllemu..
    zawsze można spróbować:tak:

7. gawit

gawit Mama Martynki i Kornelki

słuchaj teraz (od jutra przez dwa tygodnie) w PL będzie moja koleżanka z Angolowa, więc mogłabym kupić dla Ciebie ten spirytus i dać przez nią. (mam nadzieję, że się ze mną skontaktuje) tylko, że ona mieszka w Milton Keynes i musiałabyś to sobie jakoś od niej odebrać!
    a jak nie ona, to miedzy 22 a 28 października będzie w PL moja szwagierka. ona mieszka w Luton. w każdym bądź razie jak coś to daj znać!

8. Helena

Helena Fanka BB :)

mam pytanko apropo kąpieli... może dziwne pytamie ale jestem ciekawa czym będziecie myły swoje maleństwa tzn chodzi mi o np. mydełko czy jakis płyn do kapieli dla dzieci....

9. anian

anian Fanka BB :)

ja mydełkiem w kostce:-)

10. reklama
  11. _Roszpunka_

ja chcę kupić taki płyn do ciałka i włosów z jonhsona do ciałka i włosków...
    i nic poza tym...
    podobno im więcej różnych specyfików tym gorzej dla skórki maleństwa....
    więc nie ma co przesadzać....

12. agissa

agissa Fanka BB :)

Klaudzia, wyczytałam w jakimś poradniku, że właśnie ten spirytus, który pokazywałaś (iso-cośtam, 70%) jest najlepszy. Jak znajdę ten artykuł to Ci zeskanuję.

Poleć forum