reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pielęgnacja naszych maluszków

reklama
Jej kochane my to 2 mamy i dopiero 2 paczke tych jumbo pakow. A wy juz w 4 smigacie . A maly te 2 to tak wam powiem ze akurat ma teraz i jeszcze jedna paczke bedziemy chyba uzywali. A co do promocji to w kauflandzie wlasnie ostatnio byly spiworki do spania za 20zl ale dla dziewczynek glownie bo same rozowe :) chyba ,ze akurat w moim sie takie ostaly.
 
My jeszcze oprócz babydream i pampers, zaczelismy uzywac na próbe pieluchy fixies..narazie ok duza kupa tez nie wypływa, sa wysokiei szerokie boczki wiec narazie duzy plus....no i juz 3 uzywamy od jakiegos czasu
 
My używamy jak na razie cały czas huggiesy premium i chwalę sobie. Może dlatego,że największe promocje właśnie na nie spotykam, zwłaszcza w Biedronce. Miałam też pampersy , ale na początku i też nie narzekałam. Ale np. pieluchy z Lidla mi nie podeszły (Mała dostała w paczce na mikołaja od Dziadków). Słyszałam natomiast,że pieluszki Dada z Biedronki są świetne i na pewno je wypróbuję jak skończę huggiesy i o ile nie trafię znów na jakąś promocję;-). Paczka 54szt. kosztuje 26zł. My używamy już rozm.4, bo nie lubię pieluszek na styk, zresztą moja Wiki jest grubiutka, zwłaszcza w brzuszku, więc pieluszki są szybko ciasnawe w pasie,a jeśli mają za mały zakład, to się wszystko gdzieś wydostaje, nawet siku
 
Hej Dziewczyny!
Dopiero dzis ten watek zobaczylam i sie b.ucieszylam , bo wlasnie mialam dylemat z plynem do kapieli . Do tej pory uzywalismy Oilatum i super - a jak maly kupke zrobil to oprocz chusteczek myje mu pupe woda z dodatkiem plynu Penaten . Wczoraj skonczyl sie nam Oilatum i z racji,ze mamy 2 duze butelki tego Penaten , bo dostalismy od znajomych to dzis go wykapalismy w nim - ladnie pachnie, barwi sie na zolto . Ale sama nie wiem czy nie lepiej wrocic do Oilatum - ale wiem ,ze ponoc za dlugo w takich plynach nie mozna kapac maluchow , bo pozniej moga miec problemy z tolerancja innych ale nie wiem dokladnie jak to jest.
Pupe smarujemy po kapieli Alantanem kremem , a w dzien kremem Penaten - jest super - dostalismy opakowanie 500g wiec jeszcze nawet pol nie uzylismy od urodzenia malucha.
A pieluchy obecnie na dzien Huggisy 2 - newborn - b.je lubimy ( ale juz ostatnia paczka i przechodzimy na 3) , a na noc Pampersa Sleap and Play - sa sa super na noc - nie zmieniamy w ciagu nocy chyba ,ze wyczuje ,ze jest mocno napompowany. Na Dady maluch ma uczulenie .
 
22marietta dzięki za info o pieluszkach z lidla spróbuję ich dużo dobrego słyszałam też o dada z biedronki. My używamy od kilku dni pampers active baby już 4 (7-18kg) (miesiąc temu mała ważyła 6715 więc teraz waży pewnie co ok. 8 kg uff) wcześniej też pampers ale mniejsze rozmiary. Muszę wypróbować innych (tańszych), bo zostanę bankrutem :-) pampersy w rossmannie 55 zł.
Sucha skórka - moja mała nie miała żadnych problemów do tej pory (odpukać :-)), a kąpię ją mydełkiem bambino, po kąpieli niczym nie smaruję odrobiną zielonego linomagu na pachwiny i dupkę.Ja mam strasznie suchą skórę wystarczy, że mi poleci wody warszawskiej na twarz i zaraz mam czerwone plamy. Dzięki Bogu mała nie ma takich problemów.
 
My używamy Huggiesy 3, a wcześniej różnie Dady, Pampersy, Huggiesy. Dady 3 nie są już takie opłacalne, bo jest ich mniej w paczce, więc cenowo wychodzi porównywalnie z Huggiesami.
 
reklama
a ja z pampersowymi eksperymentami zaczekam aż dostane wyprawkę ode mnie z rossmanna i od mojego M.z biedronki.

wtedy przetestuję i dadę i babydreamy za free.:-):-)

a tak wogóle to mój M. nie zgłosił w firmie, że ma dziecko i mała nie dostała paczki świątecznej. A M. wyszedł z założenia ,że nie będzie się prosił bo KR nie wypada .męska duma...:tak:
 
Do góry