reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja niemowlaczka

nik_i ja kupilam narazie paczke tych 2-5 kg, podobno wielkoscia sa tekie same jak 3-6kg, ale te pierwsze lepiej wchlaniaja kupki
A co do masci to tez mam sudocrem i bepanthen
 
reklama
Przetestujecie na wlasnych maluchach co i jak najwiecej wam pomoze polozna w domu zwroci uwage czego brakuje albo jak zadzialac co do sudocremu to powiem tylko tyle ze kiedys na jego opakowaniu bylo napisane nie stosowac przed 6m-cem zycia zawiera alkohol etylowy i masc cynkowa wiec jest mocno dzialajacym lekiem..... ma ladne rezultaty ale to jest preparat leczniczy , linomag jest mascia barierotworcza ,tworzy film na skorze ktory przeciwdziala wplywowi siuskow i stolca na naskorek , ja nie bede nic polecac ani odradzac kazda mama musi dojsc do soich doswiadczen... a procz tego ja jestem troche skrzywiona na tym punkcie
 
Hey dziewczyny mam pytanie Wojtusiowi zaczela sie łuszczyc skorka na raczkach miedzy paluszkami i na brzuszku pod pieluszka... nie wiem czego to winna? czy ktoras spotkala sie z czyms takim? mozecie mi cos podpowiedziec co zrobic tym zrobic?
 
ASTERIA - takie luszczenie czesto zdarza sie na poczatku i jest calkiem naturalne.....Kuba luszczyl sie strrrasznie na calym ciele (w zwiazku z przenoszeniem)......Polecam kąpiele w Oilatum - napewno pomoga i nic wiecej nie trzeba stosowac :tak:
 
Asteria mojej Julce łuszczyła sie skóra na nóżkach a własciwie na zgięciu stópki i na rączkach , tak jak napisała Aneta kapiele w oilatum pomogą a ja dodatkowo za poleceniem pediatry smarowałam na zmiane oliwką i Oilatum w ciągu dnia . Nie martw sie bo takie łuszczenie jest na początku normalne.
 
co do pieluch skończyly nam się pampersy i teraz mam huggies i wydają mi się lepsze jakby były bardziej chłonne:dry: cuż zobaczymy dopiero zaczełam paczkę...
co do pępka to jak go dzisiaj przemywałam patyczkiem to odpadł:rofl2:
teraz to już sobie damy radę tylko kochać dzieciątko a napewno wszystko będzie dobrze:tak:
 
niki masz rację, tylko kochać! Instynkt wszystko podpowie! A z pępuszkiem super, że już macie po kłopocie!
 
Widzicie Mamusie jak sobie dobrze radzicie milosc wszytko podpowie i doradzi..... kochac calowac i bedzie dobrze.... ja tak bym chciala juz wykapac to malenkie stworzonko a ono nadla sie tapla w brzuchu....;-):sorry2:
 
reklama
Mały dostal biegunki:-:)-( szukalam w necie jak moge temu zaradzic ale nic nie znalazlam;-/ znalazlam ze mam sie skonsultowac z lekarzem jezeli dostanie goraczki albo sie odwodni albo nie bedzie chcial jesc. a on chce jesc nie ma goraczki i chyba nie jest odwodniony (przynajmniej nic na to nie wskazuje). Juz sama nie wiem co mam robic...
:-:)-:)zawstydzona/y: Karmie piersia, i moze zaszkodzily mu 2 pieroszki jakie zjadlam ;-/
 
Do góry