reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluchy z Biedronki - POLECAM

reklama
W koncu kupilam pieluszki cien z Lidla. Narazie testujemy. Na 4 pampersy 2 razy urwal mi sie przylepiec, takze czyse pieluszki do kosza poszly. Mam nadzieje ze to przypadek byl i zreszta bedzie ok. Narazie nie przemakaja ;D
 
asiuleks a które pieluchy kupiłaś? Te w małym czy mega opakowaniu? Tych małych miałam kiedyś jedną paczkę, ale nie odpowiadały nam, natomiast tych w megapakach używamy ponad pół roku i nigdy nie zdarzyło się mi, żeby choć jedna miała jakiś feler.
 
Kupilam te pakowane po 50szt za 30zl.
Moze za mocno ciagne za te przylepce????Ale w biedronkowych tez ciaglam i mi sie nie urywalo???Nie wiem, ale lidlowskie sa dosyc waskie i zeby dobrze zapiac musze je pozadnie naciagnac. Moze z rozmiarowka cos nie tak>????
Kupilam te do 15 kilo bodajze(chlopcy waza po 10 kilo).
Pozatym sa bardzo chlonne - nie trzeba ich tak czesto zmieniac jak dada, nie przemakaja i sie nie przelewa boczkami. Pod tym wzgledem super.
A - i ten pasek pokazujacy kiedy pieluszka jest pelna jest do bani. Wystraczy ze dziecko zrobi siusiu i w tym miejscu gdzie jest mocz od razu pasek robi sie niebieski
 
a mi siostra kupiła dużą paczkę pieluch z rossmana... porażka.
taka byłam zadowolona z tych 5-9 ale małej paczki.
teraz już tymuś podrósł, więc zdecydowaliśmy że trzeba zmienić na większe i mamy 7-18 dużą paczkę. okropne są :( :(
czy ktoś wie dlaczego w małej paczce są inne a w dużej inne???
czy to tak zawsze???
 
efunia pisze:
a mi siostra kupiła dużą paczkę pieluch z rossmana... porażka.
taka byłam zadowolona z tych 5-9 ale małej paczki.
teraz już tymuś podrósł, więc zdecydowaliśmy że trzeba zmienić na większe i mamy 7-18 dużą paczkę. okropne są :( :(
czy ktoś wie dlaczego w małej paczce są inne a w dużej inne???
czy to tak zawsze???
ja używam pampersa i rossmana i niczym się nie róznią jak dla mnie może felerna paczka a bordowe czy zółte
 
reklama
efunia pisze:
no żółte właśnie.

a przed tem miałas bordowe?? Bo ja nie kupuję żółtych, sa gorsze i tańsze także, pewnie dlatego. Mają ceratkę i w ogóle ...
Także polecam zawsze bordowe, sa o wiele lepsze i nie ma znaczenia duże czy małe ;D ;D ;D
 
Do góry