reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierworódki - czyli pierwsza ciąża, wątpliwości, obawy i inne pytania

Ja co do znieczulenia to wolę mieć :) chociaż jak to będzie nie wiadomo:)
u mnie łóżeczko już stoi ( bez pościeli jeszcze) z zakupów zostały mi drobnostki typu kosmetyki, ale i najważniejsze- wózek.

 
reklama
To ja dziewczyny juz prawie spakowana do szpitala:-D:szok:dzis poprasowalam pieluszki i pociel:-)Łóżeczko złożone ,przewietrzone ,posciel takze zalozona i czeka na nowego lokatora:tak:Jeszcze czekam na wózek który ma byc do konca tyg, jeszcze ciuszki musze poporasowac dla małego i juz.Dopakować torbę ,czekam na pozytywke do łóżeczka od kuriera oraz maść na brodawki która wrzucę do kosmetyczki szpitalnej.I moge rodzic...:-D
od 37.tc zaczynam pic 4 razy dziennie napar z lisci malin:-)aby wspomoc dzidziusiowi wyjsc z brzuszka....podobno pomaga co 2 ciężarnej;-)

A jutro dziewczyny ostatnie USG - stres i nerw niesamowity trzymajcie &&&&&&&&&&&
 
Dobrze wiedzieć o tym naparze z maliny :-)
Ja już w połowie spakowana :-) pozostało mi kosmetyków troszkę, czekam na resztę ciuszków dla małego i kupić muszę koszulę i stanik i będę czekać tego dnia spokojnie:-)

 
Anna gratulacje!!!!

co do pielęgnacji brodawek, to ja nic nie kupowałam, podobno najlepiej pa każdym karmieniu posmarować brodawkę własnym mlekiem

Phelania a jakie dokładnie działanie mają te liście malin? w aptece to można kupić? słyszałam że ogólnie są bardzo zdrowe i wspomagają laktację.

justyś pościel w łóżeczku na początek jest niepotrzebna, tylko prześcieradło i rożek (becik). Podusią albo kołderką noworodek może się udusić... ewentualnie kołderkę lub kocyk można rozłożyć pod spód.
 
Ostatnia edycja:
Madziarka pościeli na początek nie zamierzam używać, może ewentualnie kołderka do wózka. Ale skoro już jest to niech będzie;-)

 
Aniu! Gratulacje. Właśnie się zastanawiałam co u Ciebie bo się nie odzywałaś. Jak ochłoniesz napisz koniecznie jak poród i pierwsze wrażenia z małym Kosmitą w domu :-)
 
To ja dziewczyny juz prawie spakowana do szpitala:-D:szok:dzis poprasowalam pieluszki i pociel:-)Łóżeczko złożone ,przewietrzone ,posciel takze zalozona i czeka na nowego lokatora:tak:Jeszcze czekam na wózek który ma byc do konca tyg, jeszcze ciuszki musze poporasowac dla małego i juz.Dopakować torbę ,czekam na pozytywke do łóżeczka od kuriera oraz maść na brodawki która wrzucę do kosmetyczki szpitalnej.I moge rodzic...:-D
od 37.tc zaczynam pic 4 razy dziennie napar z lisci malin:-)aby wspomoc dzidziusiowi wyjsc z brzuszka....podobno pomaga co 2 ciężarnej;-)

A jutro dziewczyny ostatnie USG - stres i nerw niesamowity trzymajcie &&&&&&&&&&&
Napar z liści malin można se wsaaaaaaaaaa, próbowałam, sorki, że tak się wtrącam, ale niedawno przechodziłam to co Wy teraz, bardzo pomocne są w szpitalu podkłady poporodowe, taka mata wielkości pieluchy,
 
reklama
witajcie, mam taki problem - jestem w 25tc i kiedy chodzę, coś "chrupie" mi w dole podbrzusza, tak jakby chrząstki przeskakiwały, nie boli, ale na pewno nie jest przyjemne. czy któraś z was to ma? mam się czego obawiać? wizyta dopiero w przyszłym tygodniu, a nie szczególnie widzi mi się wydawać 150zł na wcześniejszą wizytę, zwłaszcza, że cywilny tuż tuż.. z góry dziękuję za odpowiedź :)
 
Do góry