reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsza @ po porodzie

reklama
Czy ja jestem jakaś dziwna? Dziecko ma prawie 11 miesięcy, a ja wciąż nie miesiączkuję... Pewnie dlatego, że jeszcze karmię.
 
Avocado - ja tez cały czas karmię i to często, a okres dostalam chyba 3 miesiące po porodzie. To niesprawiedliwe buuuuuuuuuuuuu.
 
hehe ja myślę że ty Gosiu będziesz pierwsza bo po pierwsze jestem zawzięta po drugie leniwa i tak mi dobrze ;D
Avocado nie przejmuj sie ja też dziwna jestem ;) i też jeszcze karmię
 
A u mnie 2@ zawitała, po 33 dniach od pierwszej, wcześniej miałam 26 dniowe cykle, jakby ta nowa tendencja się utrzymała to by oznaczało jakieś 3 miesiączki mniej w roku ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D.

Dorin
daj znać kiedy zacząć gratulacje składać ;D ;D ;D
 
he he gratulacji nie będzie, bo przed chwilą dostałam @, z drugiej strony fajnie by było ;D
 
reklama
NO i po pięknych 20 miesiącach przyjechali goście, i teraz już będzie tak co miesiąc. Bity miesiąc od ostatniego karmienia.
 
Do góry