reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze cztery koła dla naszych skarbów czyli wszystko o wózkach

reklama
Moim zdaniem każdy powinien dobrać wózeczek do swoich potrzeb. Mieszkamy pewnie w różnych okolicach i na różnych piętrach. Mamy inne samochody i gusta. Myśle że to co dla jednego bedzie strzałem w dziesiątke dla drugiej osoby może być uderęką i codziennym koszmarem. Czasem warto dołożyć 200 zł więcej i kupić faktycznie taki jaki nam odpowiada i z którego bedziemy mogły korzystać przez przynajmniej najbliższe 2 lata. Wszystkim świeżym mamusiom i tym bliskim rozwiązaniu życze przemyślanych i udanech zakupów. :) Pozdrawiam
 
Ja póki co czekam z wózkiem. Pod koniec roku są wyprzedaże więc może coś fajnego upoluję :happy:

ja upatrzyłam za 50 zł, albo go jutro kupię, a jak nie to się wstrzymuję Zobacz załącznik 257953Zobacz załącznik 257954Zobacz załącznik 257955
jakiś inny Pan chce go kupić, więc zobaczymy.

Ja mam ciężko, bo zanim się obejrzę, to moja mam mi kupi wózek !! ona jest taka natarczywa, że już wolę szybciej kupić, żeby mieć to z głowy. A on mi się też musi spodobać.
 
New !!! Espiro Vector 4 Lite + Gondola + Fotelik ! (1073577950) - Aukcje internetowe Allegro

ja w trakcie internetowych poszukiwan znalazłam ten wózek. Waży tylko 8,5kg, co było dla mnie najważniejszym kryterium wyboru. No ale muszę go pooglądać na żywo zanim się zdecyduje.


Lepiej wybrać wersję Air- ma pompowane koła. A tak to bardzo zgrabny wózek, lekki, łatwy do składania. Osobiście nie mam tego wózka, ale testowałam go w sklepie;-)
 
właśnie najpierw oglądałam ten air, ale on ma podobno kubełkowe siedzenie w spacerówce, czyli takie, którego nie można rozłożyć na płasko, tylko się przechyla do spania dziecko ale w pozycji siedzącej.
 
reklama
Ewcia ja nie będę kupowała bliźniaczego wózka chociaż widziałam wiele takich!
poprostu kupię spacerówkę dla Marcelka
a nielepiej bedzie ci kupic wozek rok po roku??ciezko ci bedzie isc na spacer do miasta z 2 wozkami
Ja chciałam ten : PRODUCENT 50 kol. lub własny kolor,koła pompowan (1074819288) - Aukcje internetowe Allegro

No ale nie wiem czy nie za wcześnie nakupowanie. Chyba powinnam poczekać do listopada przynajmniej. Jak myślicie?
swietny wozek a czemu za wczesnie???? to bez roznicy czy kupisz go teraz czy za kilka miesiecy :-)
ja upatrzyłam za 50 zł, albo go jutro kupię, a jak nie to się wstrzymuję Zobacz załącznik 257953Zobacz załącznik 257954Zobacz załącznik 257955
jakiś inny Pan chce go kupić, więc zobaczymy.

Ja mam ciężko, bo zanim się obejrzę, to moja mam mi kupi wózek !! ona jest taka natarczywa, że już wolę szybciej kupić, żeby mieć to z głowy. A on mi się też musi spodobać.
niewidze fotek ale za 50 zl????szok to ja bym odrazu brala i sie niezastanawiala u nas najtansze uzywane sa po 150-200 zl
 
Do góry