reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze cztery koła dla naszych skarbów czyli wszystko o wózkach

claudia - fajny i porzadny wózek :-) i w bardzo przystępnej cenie

ja pewnie nie będe kupowala - mam po synku... no ale jeszcze zobaczę, bo teraz po 1 dziecku uważami, że najlepszy dla mnie byłby z 4 dużymi pompowanymi kołami, przy czym 2 przednie powinny byś skrętne - nienawidze podbijać wózka za każdym razem kiedy chcę skrecić, szczególnie w wersji spacerowej, kiedy dziecko jest już ciężkie + waga wózka...
moim ideałem jest w tej chwili mutsy urban rider.... jeszcze jest trochę czasu moża zapoluję na jakiś używany.....

a nawet jak się nie uda to zostaję przy tym co mam...
no chyba że Jasiek nie będzie chciał jeszcze na nogach chodzić to muszę mysleć o jakiejś dostawce lub bliźniaczym...:eek:
 
reklama
Ja swój wózek kupiłam w USA (w Polsce strasznie drogie nie na naszą kieszeń ok. 3tys w USA 300$ różnica? ) Z doświadczenia własnego polecam trójkołowce o wielkich kołach. Mieszkam na obrzeżach (bez asfaltu do domu droga tragedia) w zimę i nie tylko strawdza się rewelacyjnie. Składa się prosto i zajmuje malutko miejsca i co najważniejsze dla kobiety leciutki bardzo. W zimie wystarczy ciepły śpiwór i jedziemy :)
 
:zawstydzona/y:zazdroszczę Wam, że jesteście tak zdecydowane bo ja mam na razie kilka typów :laugh2: z czego tylko jeden widziałam na żywo i wg mnie bomba tzn. chodzi o Maxi Cosi Mura 4, ale nie wiem jak reszta a też chciałabym przetestować na żywo :tak: Peg Perego Gt3, S4 Casualplay spacerówka+ gondola Mako, Mutsy Transporter, X Lander XA

sporo tego no ale cóż, tak to jest jak człowiek niezdecydowany :-D;-)
 
:zawstydzona/y:zazdroszczę Wam, że jesteście tak zdecydowane bo ja mam na razie kilka typów :laugh2: z czego tylko jeden widziałam na żywo i wg mnie bomba tzn. chodzi o Maxi Cosi Mura 4, ale nie wiem jak reszta a też chciałabym przetestować na żywo :tak: Peg Perego Gt3, S4 Casualplay spacerówka+ gondola Mako, Mutsy Transporter, X Lander XA

sporo tego no ale cóż, tak to jest jak człowiek niezdecydowany :-D;-)

Jest jeszcze trochę czasu :-)
więc lepiej się 10 razy zastanowić, niż potem żałować. Ja w sumie też już kombinuję. Sama nie wiem czy warto już kupować wózek, żeby potem się ponad 7 miesięcy na szafie kurzył.

Różnie bywa i trzeba się z tym liczyć, że nie mam 100% pewności, że donoszę ciąże, może lepiej nie zapeszać i kupić rzeczy, np. wózek miesiąc przed porodem :-)
Chociaż znając mnie kupię wcześniej.
 
reklama
kasiulek85 - moje dziewczynki miały różnicę 2.7 i Nicole nie chciała mi za bardzo chodzić obok wózka, szybko nóżki jej się męczyły. Mimo to nie kupiłam wózka podwójnego. Ale to zależy od dziecka, z Magdy od roczku był prawdziwy piechur a Nicole do dziś szybko się męczy i marudzi.
 
Do góry