reklama

Pierwsze kroczki i przebyte odleglosci

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2006' rozpoczęty przez vici, 17 Listopad 2006.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. vici

vici mama Victor´a & Raphael`a

Dobra niedlugo nasze dzieciaczki pewnie i ten postep zrobia.Czas leci szybko i niektore maluchy juz tuz tuz biegac beda.Zakladam nowy temat juz bo moja siostrzenica zaczela chodzic na poczatku pazdziernika a jest z lutego i miala 8 mies.Wiec na naszym forum tez niedlugo sie zacznie.W koncu niektore szkraby juz stoja:tak: :tak: :blink:

2. BUBA2006

BUBA2006 Mama Franka-Baranka

Niedawno pisalysmy jak to nasze bable probuja sie przekrecac z brzuszka na plecy i na odwrot a teraz .........:szok: :szok: :szok: to nieuniknione...beda smigac tak ze poczujemy dopiero co t znaczy dziecko;-)

3. reklama
  4. vici

Wlasnie buba ale moze wtedy kilogramy nam szybciej poleca:biggrin2:
    ;-) ;-) ;-)

5. dori

dori Fanka BB :)

Mi już nadprogramowe kilogramy poleciały. Po pierwsze nadruchliwe dziecko, po drugie praca. Waga już taka jak przed ciążą - HURRRRRAAAAA

No a jeszcze jak teraz Klaudia zacznie chodzić to może uda zrzucić się coś więcej.

6. vici

to pieknie dori tylko pogratulowac zostalo:blink:

7. czarownica

czarownica Fanka BB :)

widzac jaka zosia jest zywa to jak zacznie biegac to mnie widac nie bedzie bo ja mniej waze niez przed ciaza!! nie wiem dlaczego tak chudne ale wcale mi sie to nie podoba:(

8. iza1

iza1 Fanka BB :)

Fajny wątek :tak: ale w zasadzie można o tym pisać w "co potrafią nasze dzieci " :happy:
    Ciekawe który kwietniowy brzdąc postawi pierwsze kroczki, może Klaudia :confused: od Dori

Dori gratuluję zrzutki kilogramków :tak:

9. margarett

margarett Fanka BB :)

Coz czuję, żę i krego słupy nam "poleciec " mogą :-(
    Miałam oststnio okazję poprowadzac za rączki 9 miesięcznego forumowego kolegę Natalki, własnie zaczyna chodzić, oj kregosłup odczuł to natychmiast :( Chyba jednak basen mi się przyda....trzeba potrenować :-)

10. reklama
  11. BUBA2006

BUBA2006 Mama Franka-Baranka

margarett co fakt to fakt nasze kregoslupy w niebezpieczenstwie!!!!!Zatem ja sie przygotowalam i mam przyrzadzik w postaci takiego fartucha z szelkami i raczka aby takiego malca bezpiecznie trzymac i sie nie schylac :-) Testowalam na 11-sto miesiecznej corce kolezanki.Swietnie sie spisywalo szczegolnie w miejscach publicznych.

12. vici

Iza jasne ze mozna ale jak nasze pociechy zaczna chodzic to mysle ze to jest juz cos innego w koncu beda wtedy "dwunozne" i odbija sie od ziemi a to postep tak wielki ze pomyslalam dlatego o nowym watku:-)

Margarett pewnie kregoslupy ucierpia ale czego sie nie robi dla tych slodziarzy;-)

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum