reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze kroczki i przebyte odleglosci

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

vici

mama Victor´a & Raphael`a
Dołączył(a)
11 Wrzesień 2006
Postów
11 195
Miasto
Austria-Leoben
Dobra niedlugo nasze dzieciaczki pewnie i ten postep zrobia.Czas leci szybko i niektore maluchy juz tuz tuz biegac beda.Zakladam nowy temat juz bo moja siostrzenica zaczela chodzic na poczatku pazdziernika a jest z lutego i miala 8 mies.Wiec na naszym forum tez niedlugo sie zacznie.W koncu niektore szkraby juz stoja:tak: :tak: :blink:
 
reklama
Niedawno pisalysmy jak to nasze bable probuja sie przekrecac z brzuszka na plecy i na odwrot a teraz .........:szok: :szok: :szok: to nieuniknione...beda smigac tak ze poczujemy dopiero co t znaczy dziecko;-)
 
Mi już nadprogramowe kilogramy poleciały. Po pierwsze nadruchliwe dziecko, po drugie praca. Waga już taka jak przed ciążą - HURRRRRAAAAA

No a jeszcze jak teraz Klaudia zacznie chodzić to może uda zrzucić się coś więcej.
 
widzac jaka zosia jest zywa to jak zacznie biegac to mnie widac nie bedzie bo ja mniej waze niez przed ciaza!! nie wiem dlaczego tak chudne ale wcale mi sie to nie podoba:(
 
Fajny wątek :tak: ale w zasadzie można o tym pisać w "co potrafią nasze dzieci " :happy:
Ciekawe który kwietniowy brzdąc postawi pierwsze kroczki, może Klaudia :confused: od Dori

Dori gratuluję zrzutki kilogramków :tak:
 
Wlasnie buba ale moze wtedy kilogramy nam szybciej poleca:biggrin2:
;-) ;-) ;-)
Coz czuję, żę i krego słupy nam "poleciec " mogą :-(
Miałam oststnio okazję poprowadzac za rączki 9 miesięcznego forumowego kolegę Natalki, własnie zaczyna chodzić, oj kregosłup odczuł to natychmiast :( Chyba jednak basen mi się przyda....trzeba potrenować :-)
 
margarett co fakt to fakt nasze kregoslupy w niebezpieczenstwie!!!!!Zatem ja sie przygotowalam i mam przyrzadzik w postaci takiego fartucha z szelkami i raczka aby takiego malca bezpiecznie trzymac i sie nie schylac :-) Testowalam na 11-sto miesiecznej corce kolezanki.Swietnie sie spisywalo szczegolnie w miejscach publicznych.
 
reklama
Iza jasne ze mozna ale jak nasze pociechy zaczna chodzic to mysle ze to jest juz cos innego w koncu beda wtedy "dwunozne" i odbija sie od ziemi a to postep tak wielki ze pomyslalam dlatego o nowym watku:-)

Margarett pewnie kregoslupy ucierpia ale czego sie nie robi dla tych slodziarzy;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry