reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze objawy po zapłodnieniu.

natalia1826

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
10 Listopad 2018
Postów
104
Hej dziewczyny. W pierwsza ciąże udało mi się zajść za pierwszym razem ale niestety w sierpniu maluszek zmarł w 22 tyg... przyczyny nieznane. Dostaliśmy zielone światło ze możemy się teraz starac i właśnie tak było. 1 listopada wypadała mi owulacja i praktycznie do 4 były przytulanki. 14 listopada mam dostać miesiączkę a od 2 dni ćmi mnie ciagle brzuch ale tylko rano i wieczorami, kłują jajniki(raz jeden raz drugi) i temp cały czas 37 ... piersi nie bolą w ogole. Galaretowata wydzielina,a od wczoraj biała i w miarę płynna.Teraz sama nie wiem czy mogło się udać czy po prostu sama się nakręcam. W poprzedniej ciąży miałam tylko ból brzucha jak na miesiączkę a czy inne objawy to nie pamietam bo wtedy tak nie zwracałam na to uwagi bo bym w życiu nie pomyślała ze uda się za 1 razem. A jak u was było z objawiami? Pozdrawiam.
 
reklama
Współczuję straty na tym etapie :-( :(moje dwie ok 8tyg ...co do objawów też tak miałam pobolewal brzuch i wzdęty bardzo ,kłucie w jajnikach ,ale w nieudanych cyklach miałam podobnie ,doszukiwalam się objawow to i je miałam ;)jedyne co było inaczej w tym udanym cyklu to ból piersi po bokach ,nigdy tak nie mam przed @ ,test wyszedł pozytywny w 25dc wczesniej nie robiłam ,pozostaje ci czekać ,w sumie parę dni tylko ,powodzenia :)
 
Współczuję straty na tym etapie :-( :(moje dwie ok 8tyg ...co do objawów też tak miałam pobolewal brzuch i wzdęty bardzo ,kłucie w jajnikach ,ale w nieudanych cyklach miałam podobnie ,doszukiwalam się objawow to i je miałam ;)jedyne co było inaczej w tym udanym cyklu to ból piersi po bokach ,nigdy tak nie mam przed @ ,test wyszedł pozytywny w 25dc wczesniej nie robiłam ,pozostaje ci czekać ,w sumie parę dni tylko ,powodzenia :)
Niby tylko 4 dni a to aż 4 dni czekania...mnie właśnie piersi nie bolą . Wcześniej zaczęły bolec dopiero w 5-6 tyg ciąży :)
 
Ja przy pierwszej ciąży też miałam tylko ból brzucha jak na @ przy drugiej nic tylko brak miesiączki teraz z mężem staramy się o trzeciego dzidziusia owulację miałam 7 listopada przytulank było 6 mam nadzieję że coś z tego wyjdzie staramy się już 3 cykl
 
Ja przy pierwszej ciąży też miałam tylko ból brzucha jak na @ przy drugiej nic tylko brak miesiączki teraz z mężem staramy się o trzeciego dzidziusia owulację miałam 7 listopada przytulank było 6 mam nadzieję że coś z tego wyjdzie staramy się już 3 cykl
Oby się udalo:)niedlugo się obie dowiemy .
 
Z tymi testami to różnie bywa naczytałam się też o tym że lepiej przed @ nie robić tylko zaczekać do dnia kiedy powinna przyjść ale ja też niewiem czy wytrzymam i nie zrobię wcześniej kupiłam sobie na allegro testy o czułości 10 UML niby one powinny wcześniej wykazać ale no u mnie musiałabym jeszcze poczekać z tydzień może i dłuzej . Wiem jak to jest ja niestety nie należę do bardzo cierpliwych osób i też już nie umiem się doczekać
 
Ja na kilka dni przed okresem miałam kłucia w jajnikach, takie bulgotanie w brzuchu, też mnie brzuch pobolewał jak na okres. Ogólnie czułam się jakoś tak inaczej, dziwnie, jakby coś nowego się zaczęło, ciężko mi to opisać. Powodzenia życzę:)
 
reklama
Z objawów jak narazie nie zauważyłam nic oprócz kłucia jajników co jakiś czas ale to i tak raczej za wcześnie na jakiekolwiek objawy
 
Do góry