reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze objawy po zapłodnieniu.

Bardzo mi przykro... ale czasem tak jest lepiej niż dzidziuś ma się urodzić chory i cierpieć :( moj synek był zdrowy ale niestety wyszło jak wyszło, tam na gorze ktoś tak chciał widocznie : ( mam nadzieje ze teraz się uda bo bardzo bym chciała...
Uda się i będzie dobrze! U mnie to był wirus więc ja dokładnie wiem co się stało, a Tobie nie zlecili żadnych badań lekarze?
Zapraszam do nas Link do: Starania 2019!
 
reklama
Uda się i będzie dobrze! U mnie to był wirus więc ja dokładnie wiem co się stało, a Tobie nie zlecili żadnych badań lekarze?
Zapraszam do nas Link do: Starania 2019!
Chodzę teraz do bardzo dobrego lekarza i jego zdaniem moj organizm traktuje dziecko jak intruza i sam odrzuca. W kolejnej ciąży muszę być pod ciągła kontrola.a badań nie mieliśmy zlecanych . Dołączyłam do was w temacie o staraniu
 
Chodzę teraz do bardzo dobrego lekarza i jego zdaniem moj organizm traktuje dziecko jak intruza i sam odrzuca. W kolejnej ciąży muszę być pod ciągła kontrola.a badań nie mieliśmy zlecanych . Dołączyłam do was w temacie o staraniu
Hej i jak tam u ciebie udało ci się w końcu
 
Witam,
Ja wg kalkulatora dni płodnych owulację miałam 8 września, starania o dziecko zaczęliśmy od 6.09. Dziś jest trzeci dzień po owulacji, a ja od wczoraj mam dziwne objawy, jak na @. Pobolewanie i takie napięcie w dole brzucha, kłucie jajników, na zmianę, raz jeden, raz drugi. Do tego wilczy apetyt, wzdęcia, ciągłe bieganie na siku, co najgorsze - wszystko mnie drażni, krzyczę o wszystko. W drugiej ciąży też tak miałam. Aha, jeszcze jeden ciekawy objaw - bardzo chce mi się kawy. Jest 23:00, a ja robię sobie kolejną kawę. Wogóle nie chce mi się spać. A zawsze zasypiam dosyć szybko. Może to objawy jak na ciążę... Tylko nie wiem czy to nie za wcześnie jak na takie objawy. Zobaczymy.
 
w ciążach 'urojonych' potrafiło mnie kłuć boleć zaraz po owulacji haha ..w cyklu w którym naprawdę zaszłam bolało z 2h jak na okres 6/7dpo :) i.potem spokój jak nigdy!..potem jakaś galaretka ..a na koniec za to wodaa się lala przed okresem jak nigdy i to też był znak bo normalnie mam mleczny gesty ha
plus kłujące dziwnie piersi .tragedia była
takie to zawrotne ale na śmierć zapomniałam że tak samo mialamz córka to dopatrywalam się nie tego co trzeba
życzę powodzenia!!!:)
 
Ha ha ,przepraszam ale ,nie możesz mieć objawów ciąży po 3 dniach , widać bardzo jej chcesz i organizm płata Ci figle ,albo jak wyżej koleżanka masz urojenia
 
Do góry