reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze objawy po zapłodnieniu.

reklama
Witajcie ja tez będę się starać ale za dwa tyg 20 mąż wraca z delegacji trzeba się przygotować [emoji6][emoji1588]
Trzymam za was wszystkie mocno kciuki [emoji1348][emoji173]️
 
Ja miałam potencjalną owulację od 23 do 29. I oczywiście wolałabym żeby ten miesiączki jutro nie było, ale robiłam dziś test i jedna kreska. Ale też dziwne że za każdym dniem kiedy wpisuje w apce temperaturę to @przesuwa mi się o jeden dzień. Przy pierwszej ciąży jednym z objawów był brak snu w nocy, nigdy wcześniej tak nie miałam problemów ze snem. A od 3 dni mam to samo. Z racji że pierwszą ciążę poroniłam w 7 tygodniu jestem przewrażliwiona na wszystko. Ale wiem że trzeba czasu :hmm:
 
reklama
Cześć dziewczyny. Okres mi się spóźnia 8 dni, boli mnie podbrzusze inaczej jak na miesiączkę i okropny ból piersi po bokach więc zrobiłam test o 12.00 i oto wyniki. Cykl co 27 dni regularnie dziś 34 dzień cyklu.
 

Załączniki

  • IMG_20181210_164552.jpg
    IMG_20181210_164552.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 3 593
Do góry