reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze objawy po zapłodnieniu.

U mnie w pierwszej (straconej) i drugiej (obecnej, na finiszu) ciąży było podobnie. Kilka dni przed miesiączką czułam, że się udało, ale nie dowierzałam swoim odczuciom ;) Miałam dziwne uczucie w macicy - takie napięcie. Do tego wilczy apetyt. W cyklu w którym się nie udało nie czułam takich rzeczy. Powodzenia, żeby Ci się tym razem powiodło :)
 
reklama
Z tymi testami to różnie bywa naczytałam się też o tym że lepiej przed @ nie robić tylko zaczekać do dnia kiedy powinna przyjść ale ja też niewiem czy wytrzymam i nie zrobię wcześniej kupiłam sobie na allegro testy o czułości 10 UML niby one powinny wcześniej wykazać ale no u mnie musiałabym jeszcze poczekać z tydzień może i dłuzej . Wiem jak to jest ja niestety nie należę do bardzo cierpliwych osób i też już nie umiem się doczekać
Ok ja tez w gorącej wodzie kąpana :o:ow pierwszej ciąży nawet beta mi nie wyszła... dopiero po dniu spodziewanej @
 
ja w zaciazony cyklu miałam w w owulację 2 dni plamienie kawa z mlekiem .. potem gęsty mleczny śluz..6 dni po owu wieczorem bardzo bolał mnie brzuch okresowo ! ze 2/3h ... 7 dni po owu w środku była GALAretkowana wydzielina biała (nigdy tak nie miałam .zawsze płynny mleczny śluz)
8dpo zaczęły mnie Mocno kłuć piersi co mi się nie zdarzało! ale to naprawdę bylo denerwujące!
9dpo jeszcze mocniej kuły piersi ..aż je masowalam..
10dpo mega dużo wody..wodnistego śluzu !! ( do okresu zawsze mam gęściejszy mleczny śluz.czasem dużo)
ostatni raz tak miałam ta wode w ostatniej ciąży w czas robienia testu Haha

test .widziałam cień cienia

11dpo widoczna druga kreska

w cyklu zaciazonym kuły jajniki i bolało w czasie w owym i prawdopodobnie w czasie implantacji bo w innych nie zaciazonych cyklach boleści jajników brzuszka potrafiłam mieć na okrągło ..a tu czułam się świetnie !
 
Pewnego dnia moj niedoszly tesciu zapytal mnie czy sie dobrze czuje bo jestem bardzo blada. Pierwsza moja mysl byla - jestem w ciazy. Tydzien pozniej zrobilam test i wyszly dwie piekne grube krechy. A tak, to moimi pierwszymi objawami byla zgaga i objawy grypy. Brzuch i piersi zaczely mnie bolec jakos w 6 tyg.
 
Ja wczoraj zrobilam test w 24 dc i wyszedł pozytywny. Planowany termin @ miałam dopiero na 15 listopada. Zrobiłam z powodu jakiegoś dziwnego przeczucia że się udało. Z objawów to tylko spadek energii, senność i takie uczucie jakbym miała gorączkę. Trzymam kciuki za Twój test.
 
reklama
Do góry