reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze objawy

Dziewczyny serio te wszystkie objawy mogą wystąpić na samiutkim początku ciąży? Tkliwość piersi i mdłości rozumiem, ale żeby od razu co chwila sikać jak dziecko nie naciska na pęcherz czy mieć zachcianki ciążowe to trochę wydaje mi się wyolbrzymianie tego
 
reklama
Jakie są pierwsze objawy ciąży zanim zrobi się test? W internecie pisze kłucie jajnika, czy to jest mocny ból czy taki prawie niewyczuwalny i jakie inne miałyście zanim zrobiłyście test? I kiedy się zaczęły?

każdy organizm funkcjonuje inaczej, u jednych pojawia się krwawienie implantacyjne, u innych nie. Moim pierwszym objawem była zwiekszona częstotliwość korzystania z łazienki - zwłaszcza w nocy, skurcze brzucha w nocy i brak miesiączki :). W 6tc zaczęły się mdłości i choroba lokomocyjna, odrzut od jedzenia i bolesność pierścionek. W 8tc codzienne wymioty.
 
Tu nie chodzi o to że dzieci naciska na pęcherz tylko o hormony
Dziewczyny serio te wszystkie objawy mogą wystąpić na samiutkim początku ciąży? Tkliwość piersi i mdłości rozumiem, ale żeby od razu co chwila sikać jak dziecko nie naciska na pęcherz czy mieć zachcianki ciążowe to trochę wydaje mi się wyolbrzymianie tego
 
U mnie było tak że miałam wszystkie objawy jak na okres czyli ból brzucha, bol piersi i byłam ciągle senna. Dzień przed terminem miesiączki miałam dużo przezroczystego śluzu, taki jak w dni płodne
 
reklama
po jakim czasie od zapłodnienia pojawiły się twoje objawy?
Nie wiem dokładnie kiedy było zapłodnienie, ale bardzo szybko. 10 dni po pierwszym pełnym stosunku mąż już czuł ze jestem w ciąży, a mój organizm dawał mi delikatne znaki ze coś się dzieje.
 
Do góry