reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze oznaki ciąży

reklama
Hej dziewczyny..wtrącam się w wątek, ale może któraś z was mnie uspokoi😔
Biorę tabletki anty już rok, niestety zapomniałam dwóch tabletek w pierwszym tygodniu..w tym czasie był stosunek z wytryskiem. Do okresu jeszcze 13 dni..a czuje ciągniecie w podbrzuszu..czasami takie uczucie mam tez w pachwinach. Raz jajniki zabolą bardziej raz mniej..
Myślałam ze wmawiam sobie ten ból podbrzusza, ale odczuwam go już jakieś trzy dni i nie wiem już co mam myśleć..
Na dziecko jeszcze nie czas, a w ostatnim czasie sporo miałam problemów w życiu i dlatego właśnie zapomniałam o tych nieszczęsnych tabletkach 😥
Ja czułam się identycznie, czułam ogromne ciągnięcia w podbrzuszu, 5 dni przed miesiączka zrobiłam test i wyszedł pozytywny i teraz jestem w 8 tygodniu ciazy. Ale pamiętaj że każda kobieta ma indywidualnie, zależy też jak u Ciebie przebiega owulacja
 
Hej, ból jajnika ustąpił już kolejnego dnia. Od tamtej pory nie mam żadnych objawów. Tylko straciłam apetyt. Nie czuje się głodna, wystarczą mi malutkie porcje żeby się najeść. Okres powinien być za 8 dni. Dam znać co i jak ;)
 
Dostałam wczoraj okres.
Jest on bardzo bardzo ciemny, naprzemiennie ze śluzem z domieszką jasnej krwi.
Nie jest on obfity, normalny chyba..
Ale czy na początku okres nie powinien być jaśniejszy? A ja mam prawie czarny..
 
Hej dziewczyny, chciałam podzielić się swoimi doświadczeniami, może komuś się przyda. W ciąży byłam dwa razy, niestety dwa razy poroniłam. Pierwsza ciąża po latach starań, jak to zwykle bywa w cyklu, kiedy odpuściliśmy. Objawów nie miałam żadnych, wręcz czekałam na okres, dopiero w dniu kiedy był termin @ zauważyłam, że mam ciemniejsze sutki i tyle. Mdłości i bóle piersi, wyostrzony wech, ciągły głód, choć jadłam mało, wystarczyły mi małe porcje i bóle brzucha delikatnie promieniujące do pachwin przyszły
po około tygodniu po terminie okresu. Na początku wszystko było super, usłyszeliśmy nawet serduszko, ale w 8 tygodniu zaczęła spadać beta - pewnego dnia obudziłam się i zauważyłam, że nie czuję śniadania z kuchni, które robił mąż - od ok 6 tygodnia czułam każdy zapach - i że piersi przestały boleć. Po dwóch tygodniach było już po wszystkim. Druga ciąża - kolejny cud, po weselu u znajomych, już tydzień po owulacji wiedziałam, że coś się kroi - miałam bóle brzucha, takie ostre kłucia w nocy najczęściej, kilka razy wieczorem złapala mnie silna mdłośc. Niestety innych objawów nawet nie doczekałam, znowu poronienie zatrzymane tym razem w 6 tygodniu. Teraz już wiedziałam od początku, że coś jest nie tak, za mało objawów. Teraz mam prawie co miesiąc wszystkie objawy zaraz po owulacji a ciąży nie ma - myślę, że to tylko podświadomośc płata figle. W każdym razie - najlepiej jest przestać za bardzo chcieć. Choć doskonale wiem, jakie to trudne. I nie ma dwóch takich samych ciąż ani objawów nawet u tej samej kobiety w innych ciążach, także pozostaje czekać
 
Takich objawów nie ma, do implantacji zarodka dochodzi pomiędzy 6 a 12 dniem po owulacji, czyli najwcześniejsze objawy mogą pojawić się na początku 4 tygodnia, ale bardzo rzadko. Może być to plamienie lub ból implantacyjny, ew jeśli monitorujesz temperaturę to ona Ci coś wskaże, a tak to żadnych mdłości i innych rzeczy nie ma. Najczęściej objawy ciąży pojawiają się od terminu planowanej @.
 
Witam dziewczyny

Powiedzcie co o tym myślicie,dziś mam 24 dzień cyklu i bardzo swędzą mnie sutki, czasem coś zakuje w podbrzusza ale wczoraj bardzo bolał mnie dolny odcinek kręgosłupa, do tego stopnia że ciężko było wstać z łóżka, i dreszcze jakby mnie łapało przeziębienie temp. 37,2 - 36,9

W 11 dniu cyklu mieliśmy małą wpadkę z mężem,czy te objawy mogą świadczyć o ciąży?

Pozdrawiam 🙂🙂
 
reklama
Witam dziewczyny

Powiedzcie co o tym myślicie,dziś mam 24 dzień cyklu i bardzo swędzą mnie sutki, czasem coś zakuje w podbrzusza ale wczoraj bardzo bolał mnie dolny odcinek kręgosłupa, do tego stopnia że ciężko było wstać z łóżka, i dreszcze jakby mnie łapało przeziębienie temp. 37,2 - 36,9

W 11 dniu cyklu mieliśmy małą wpadkę z mężem,czy te objawy mogą świadczyć o ciąży?

Pozdrawiam 🙂🙂
 
Do góry