reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze oznaki ciąży

Tak, nie jestem wstanie powiedzieć czy to normalne, ale mnie również bolało. Wszystko się tam rozciąga i pracuje, więc może boleć

Witaj ja wczoraj dowiedziałam się o ciąży, beta hcg- 529 wiec wskazuje na 4/5 tydzień, nie mam żadnych objawów oprócz zmęczenia i tych ciągnących boli podbrzusza, Byłam przekonana ze zbliża się @, ale po badaniach okazało się ze ciąża☺️ czytałam O tych bólach ze to niby normalne, ze macica się rozciąga itd ale mimo wszystko delikatny niepokój jest.
 
reklama
Dziewczyny!! Robiłam betę około 2 dni przed spodziewana miesiączką i wyszła 103, jaką mialyscie wy? I pytanie do was czy wszystko Oki? Bo ginekologa mam dopiero 17 września, w poniedziałek powtórzę badanie
 
Hej dziewczyny..wtrącam się w wątek, ale może któraś z was mnie uspokoi😔
Biorę tabletki anty już rok, niestety zapomniałam dwóch tabletek w pierwszym tygodniu..w tym czasie był stosunek z wytryskiem. Do okresu jeszcze 13 dni..a czuje ciągniecie w podbrzuszu..czasami takie uczucie mam tez w pachwinach. Raz jajniki zabolą bardziej raz mniej..
Myślałam ze wmawiam sobie ten ból podbrzusza, ale odczuwam go już jakieś trzy dni i nie wiem już co mam myśleć..
Na dziecko jeszcze nie czas, a w ostatnim czasie sporo miałam problemów w życiu i dlatego właśnie zapomniałam o tych nieszczęsnych tabletkach 😥
 
Hej dziewczyny..wtrącam się w wątek, ale może któraś z was mnie uspokoi😔
Biorę tabletki anty już rok, niestety zapomniałam dwóch tabletek w pierwszym tygodniu..w tym czasie był stosunek z wytryskiem. Do okresu jeszcze 13 dni..a czuje ciągniecie w podbrzuszu..czasami takie uczucie mam tez w pachwinach. Raz jajniki zabolą bardziej raz mniej..
Myślałam ze wmawiam sobie ten ból podbrzusza, ale odczuwam go już jakieś trzy dni i nie wiem już co mam myśleć..
Na dziecko jeszcze nie czas, a w ostatnim czasie sporo miałam problemów w życiu i dlatego właśnie zapomniałam o tych nieszczęsnych tabletkach 😥

Poczytaj w ulotce o pominięciu tabletki.
Pewnie zalecają stosowanie prezerwatywy przez tydzień po pominiętych tabletkach.
Tak naprawdę teraz to loteria, może być tak, że antykoncepcja i tak działała i nic się nie stało, a możesz mieć pecha i zajść w ciążę nie biorąc tylko dwóch tabletek.
Musisz poczekać do @ i testować.
 
W ulotce było napisane, ze w przypadku pominięcia więcej niż jednej tabletki w pierwszym tygodniu wiąże się z ciąża..
Dziś czuje mocniej jajniki, bardziej lewy. Mam wrażenie ze jest ogromny i nawet przy naciśnięciu palcem w tym miejscu to boli bardziej i wyraźniej.
 
@ dopiero 16 października, dziwne bo na jakiekolwiek objawy jest chyba za wcześnie? Może to ból implantacyjny? Owulacja? Nie wiem już sama..
 
Niestety, psychika kobiety potrafi płatać niezłe figle, a im więcej myślisz o potencjalnej ciąży, tym więcej "dziwnych" objawów możesz w sobie zauważać.
W tej chwili i tak nic już nie zrobisz, jeśli jesteś w ciąży, to jesteś, jeśli nie, to nie, musisz cierpliwie czekać do terminu @ i najlepiej od razu zrobić betę, żeby się nie doszukiwać kresek na teście.
 
reklama
W ulotce było napisane, ze w przypadku pominięcia więcej niż jednej tabletki w pierwszym tygodniu wiąże się z ciąża..
Dziś czuje mocniej jajniki, bardziej lewy. Mam wrażenie ze jest ogromny i nawet przy naciśnięciu palcem w tym miejscu to boli bardziej i wyraźniej.
Może tak, może nie. Może być ciąża, ale nie musi, bo to nie jest tak, że pomijasz jedna tabletkę to = ciąża. Musi dojść jeszcze trochę innych czynników ;) nie doszukuj się na siłę objawów, bo tu na forum pełno jest przypadków gdzie objawy były, a ciąży brak.
 
Do góry