reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze oznaki ciąży

Witam mam takie pytanko. Też się starałam z partnerem o dziecko. Od paru dni mam jakiś dziwny posmak w ustach. . Jest mi zimno. I czuję się jak bym miała gorączkę. Od wczoraj z rana jak pije kawę to jak ja powacham to mam chwilę taka jak by mi się chciało wymiotować ale później mogę ją wypić normalnie. Nie wiem czy mam zrobić test czy czekać miesiączka ma mi się zacząć za parę dni . Pomożecie ?😔
 
reklama
Jakieś 8 dni. Wiesz mam też tarczycę i nie wiem. Co mam myśleć. Czyli raczej nie będę w ciąży 😔
8 dni do okresu to jest zdecydowanie za szybko , jak już bardzo chcesz wiedzieć to zrób test chociaż 10-11 dpo i to tez może już coś wyjść a wcale nie musi , wiarygodny wynik będziesz mieć jak pójdziesz za kilka dni na bete to już w ogóle wynik w ten sam dzień i 100% pewności ! :)
 
8 dni do okresu to jest zdecydowanie za szybko , jak już bardzo chcesz wiedzieć to zrób test chociaż 10-11 dpo i to tez może już coś wyjść a wcale nie musi , wiarygodny wynik będziesz mieć jak pójdziesz za kilka dni na bete to już w ogóle wynik w ten sam dzień i 100% pewności ! :)
Dziękuje za informację
 
8 dni przed miesiączką to niemożliwe, żebyś już odczuwała objawy ciąży. Organizm lubi płatać figle, jak się na coś mocno nakręcamy :(
 
Hej Dziewczyny 😊
Co może oznaczać ból prawego jajnika? Ból promieniuje do pachwiny. Jestem w 21dc. Cykle nieregularne 29-37 dni.
Pozdrawiam 🙂
 
reklama
Do góry