reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze oznaki ciąży

reklama
A może ktoś przechodził początek coś z bezobjawowo? Strasznie mnie ciekawi czy to możliwe, że ktoś dowiaduje się o ciąży np po 2 miesiącach, bo wcześniej nic nie wskazywało na odmienny stan.
 
Myślę, że bezobjawowo jest wtedy kiedy kobieta nie planuje dziecka. Moja koleżanka dowiedziała się pod koniec 3 mies, że jest w ciąży. To były czasy końca liceum, więc zdajecie sobie sprawę jak wyglądała jej mina?
Zaskakujące są też te przypadki w stanach, kiedy nagle zaczyna boleć ją brzuch a ona zaczyna po prostu rodzic 😂
 
A może ktoś przechodził początek coś z bezobjawowo? Strasznie mnie ciekawi czy to możliwe, że ktoś dowiaduje się o ciąży np po 2 miesiącach, bo wcześniej nic nie wskazywało na odmienny stan.
ja miałam objawy od 9 tygodnia dopiero i to mdłości, poza tym zero, z natury mam spory biust, który boli i jest niewygodny, więc nie zauważyłabym różnicy.
Wcześniej miałam takie epizody jak brak okresu przez rok czasu lub pół roku, więc brak miesiączki by w ogóle nie wzbudziły moich podejrzeń.
 
A może ktoś przechodził początek coś z bezobjawowo? Strasznie mnie ciekawi czy to możliwe, że ktoś dowiaduje się o ciąży np po 2 miesiącach, bo wcześniej nic nie wskazywało na odmienny stan.
U mnie trochę tak było w pierwszej ciąży. Zaszłam w pierwszym cyklu starań i mimo że się staraliśmy, to jednak nie miałam pojęcia, że to już. Wszystkie obawy wystąpiły dopiero w 3 miesiącu. Wcześniej ciągle czekałam na okres 😆. Tak dobrze się czułam, że jeszcze zdążyłam pobiec półmaraton - 21 km. Zmylił mnie też pierwszy test w terminie spodziewanej @, wyszedł negatywny. No to wyluzowałam. A potem jednak okazało się, że ciąża. Pamiętam jeszcze jak po pozytywnym teście poszłam do lustra zobaczyć piersi. I żadnych zmian nie mogłam dojrzeć. Za to w 3. miesiącu urosly o 2 rozmiary:)
 
Gratuluję 😘❤ Jesteś przed okresem kilka dni? Masz jakieś plamienia? Jeśli nie to czy w ogóle miałaś?
Dziekuje kochana!!Taak, jestem 4 dni przed okresem, zero plamien, ale bol brzucha cały dzień jak przed okresem i mam wrażenie cały czas że zaraz go dostanę. Miałam wrzucić zdjęcie testu ale mało co widać bo to był zwykły test, kupiłam już 2 nowe super czule i jutro będę od rana robić, mam nadzieję że to nie błąd testu i będę mogła się pochwalić 2 kreskami ❤
 
Wrzuć test 👍😍 czekamy ❤️ ja w dalszym ciągu plamie. Nawet brzuch mnie nie boli... Ale dzisiaj już było dosyć mocne, więc może jutro mi lunie. W sumie to dobrze, przynajmniej zrobię badania co jest grane. Trzymam kciuki!! Piszcie dziewczyny co u Was :)
 
Mój test, dzisiaj już ciemniejszy
 

Załączniki

  • 20200829_081939.jpg
    20200829_081939.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 1 638
reklama
Do góry