reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze Ruchy Naszych Maluszków Mamy Lipec 2014

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Karola - aż mnie ciarki przeszły brrrrrr :baffled: Dla mnie szczytem odwagi było przebicie uszu tradycyjnie, męstwem wykazuję się też przy każdym oddawaniu krwi w laboratorium. Dla mnie szczyt odwagi :-D

1986 - najlepszy rocznik :-D
 
reklama
Karola:
Ale ostatnio spotykam ludzi he he
Ty mi piszesz o takiej samej dacie urodzenia tylko z różnica lat :-) a inna dziewczyna z tego forum, ze tez ma na imię Magda, tez ma termin na 13.10.14 i tez będzie miec syna he he niesamowite :-) pozdrawiam ;-)
 
Karola - 1986 - najlepszy rocznik :-D

no ba! Czarnobyl rulezzzz :rofl2:


Karola:
Ale ostatnio spotykam ludzi he he
Ty mi piszesz o takiej samej dacie urodzenia tylko z różnica lat :-) a inna dziewczyna z tego forum, ze tez ma na imię Magda, tez ma termin na 13.10.14 i tez będzie miec syna he he niesamowite :-) pozdrawiam ;-)

magda bo to tak jest, prędzej czy później trafi swój na swego!
 
Ej dziewczyny zapomniałam. My tu wszystkie myślimy kiedy urodzimy a przecież jest taka niepisana zasada żeby zapisać sobie kiedy poczułyśmy pierwsze ruchy dziecka. To może pomóc ustalić przybliżony termin porodu ;)
 
Tiaaa..Elifit to ja powinnam już urodzić bo poczułam w 14tc;-) W sumie może gdyby nie pessar już bym urodziła;-)

86 rządzi!:-D
 
Karola swoją drogą to ja jestem z 22.12:-D Także jesteś o dzień ode mnie starsza;-)

Elifit, ja w to nie wierzę, to jak wróżenie z fusów;-)
 
reklama
Eee to ja co innego znam... Do tygodnia w którym poczujesz ruchy dodajesz 20 tygodni = tydzień, w którym urodzisz. I o tym mówiłam, że wg tego już powinnam urodzić
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry