• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Pierwsze ruchy

reklama
Lilianka dzisiaj tak mnie kopie że aż chwilami mnie zatyka. jakby ktoś mnie stale szturchał.
teraz to już nie ma i pewnie nie będzie do końca ani dnia ani nocy bez jakiś ekscesów, bólów i niewygody. Marze o tym by sie wyspać normalnie całą noc, ale o tym też już pewnie moge zapomnieć.
 
Mój M. od dzisiaj może być pewny, że noszę jego dziecko;-)
Mała nie ruszała się od rana i się trochę zaczęłam martwić.
Starym więc sposobem - postanowiłam rozruszać ją "na słodkie".
A że jedyną słodkością w domu były ulubione lody mojego M. - o smaku Nesquika (ja ich nie lubię), to postanowiłam je właśnie wykorzystać.
I mam za swoje - córa smaki po ojcu odziedziczyła - chyba mi zaraz dziurę w brzuchu zrobi :tak:
 
A ja się troszkę martwić zaczynam bo nasz maluszek szalał strasznie a od kilku dni rzadko go czuję.widzę jak sie wybrzusza i przemieszcza ale prawie tego nie czuję.może już mu zbyt ciasno jest.
 
Mój M. od dzisiaj może być pewny, że noszę jego dziecko;-)
Mała nie ruszała się od rana i się trochę zaczęłam martwić.
Starym więc sposobem - postanowiłam rozruszać ją "na słodkie".
A że jedyną słodkością w domu były ulubione lody mojego M. - o smaku Nesquika (ja ich nie lubię), to postanowiłam je właśnie wykorzystać.
I mam za swoje - córa smaki po ojcu odziedziczyła - chyba mi zaraz dziurę w brzuchu zrobi :tak:

:-D:-D:-D - nowy test na ojcostwo :rofl2:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry