reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsze tygodnie

Witam Was, niedawno zrobiłam test(w terminie spodziewanej miesiączki) i wyszły dwie kreseczki :) u lekarza jeszcze nie byłam. Niepokoją mnie bóle identyczne jak na okres. Szczególnie ból w podbrzuszu. Dziś podczas seksu cały czas miałam wrażenie, że zaraz dostanę okres, ciągle zerkając między nogi czy czasem już nie poleciało. Myślicie, że to normalne? Czy miesiączka może się pojawić? Może któraś miała podobnie?​

Mnie dzień przed planowanym okresem, strasznie bolał brzuch, w dzień okresu jeszcze mocniej, trwało to 3-4 dni, na 4 dzień zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny.
Jak do poniedziałku nie dostaniesz okresu zrób sobie badanie Beta HCG z krwii:)
 
reklama
Dzięki :) tak właśnie zrobię.
Dziś odpuścił ból piersi. W końcu! bo był nie do wytrzymania. Zauważyłam, że mam parcie na pęcherz , ale to chyba za wcześnie co???
 
Ja teraz po ciazy pol roku dostałam pierwszy okres. I mam jak w zegarku
Dzięki :) tak właśnie zrobię.
Dziś odpuścił ból piersi. W końcu! bo był nie do wytrzymania. Zauważyłam, że mam parcie na pęcherz , ale to chyba za wcześnie co???
Nie:)
W 1 trymestrze hormony za to odpowiadaja:)
Wiekszy
Przepływ krwi:)
W trzecim powiekszajaca sie macica i dzidzia:)
 
Do góry