reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki... I kolejne rowniez! :)

reklama
Lencja - Kochana Roladki bardzo dobre wychodzą z patelni :) i wygladają cu-do-wnie i wykwintnie pokrojone na półmisku:) Do tego sosik np tzazyki lub czosnkowy , lub serowy z pietruszką na ciepło Pycha!!! Gwarancja smakowości i wyglądu gwarantowana:) A przygotować łatwo i można dzień przed i do lodówki:)

Kochane polecam też mój makaron z kurczaczkiem i sosem śmietanowo - pietruszkowym. Zawsze moi znajomi przed imprezą proszą o to danie:)
 
Ostatnia edycja:
Lencja - a co robiłaś do tej pory to może skorzystam :-)

Z mięsa na ciepło robiłam zapiekaną karkówkę, kurczaka w sosie ze sliwem, moreli bananów, kurczaka w sosie pomidorowym, boczek ze śliwką i boczek z daktylami, ciasto francuskie z różnorakim wytrawnym nadzieniem, jajka faszerowane, nadziewane pomidory, schab ze śliwką, zawsze jakieś sałatki - to chyba przekrój ostatnich 3-4 imprez jeśli o część wytrawną chodzi... A teraz się zastanawiam nad nadziewanymi muszlami makaronowymi - jako przystawkę.. może faszerowaną papryke zrobię, chodzi mi po głowie zapiekany udziec indyczy z warzywami i roladki Perfecty :) A z sałatkami to mam wciąż problem
 
Lena ja mogę ci polecić muszle nadziewane z tego przepisu Muszle makaronowe zapiekane - Przepis

był pyszne:tak::tak:, w moim wydaniu wyglądały tak
Muszle nadziewane grillowanymi warzywami i mozzarellą w sosie pomidorowym.jpg
 
U nas urodzinki już w niedzielę - ale szybko zleciało...Grilla nie mam jak zrobić, bo na balkonie się nie da... więc robię udka z kurczaka zapiekane z pieczrkami i boczkiem i klopsiki w sosie pomidorowym, mama zrobi mi jedno ciasto a ja chcę zrobić tort truskawkowy... apropos - macie jakiś sprawdzony przepis na lekki krem/mus truskawkowy do biszkoptu?
 
reklama
sealet, zobacz dwie strony w tyl, Klementinka wkleila super przepis, ja na nim tez sie opieram - krem bedzie z mascarpone kremowki i truskawek :) W niedziele robie mini torcik na probe, bedzie dla mojej mamy na Dzien Matki bo akurat przyjezdza.
Daj znac jak urodzinki wam minely :tak:
 
Do góry