reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze Urodzinki Naszych Pociech :)

U nas pewnie dwie imprezy - jedna z rodziną i chrzestnymi, a druga z dziećmi prawdopodobnie w fiku-miku albo innym podobnym raju dla maluchów. Tort na tą domową imprezę upiecze pewnie babcia :D
 
reklama
kasia fajne te ozdoby tylko szkoda ze dwa pierwsze linki w kolorze rozu:-(ja sie nad takim balonem zastanawiam chodz drogi !BALONY CYFERKI balon 1m cyfra '1' roczek urodziny (1177289806) - Aukcje internetowe Allegro

Dziewczyny 150zl za tort ok 1,5kg to duzo??

moim zdaniem DUZO ! za 1kg 50 zł wychodzi :o ;o

a co do linkow to masz :D


DEKORACJA na ROCZEK 1 URODZINY blu 5 szt (1165250247) - Aukcje internetowe Allegro

Lampiony girlanda na URODZINY ROCZEK girl 3,65 3D (1165250638) - Aukcje internetowe Allegro
 
Kurcze ale dalyscie mi do myslenia ;o) U nas pewno tez sie troszke gosci nazbiera, dzieciakow nie brakuje, na naszej ulicy to jest wrecz wysyp maluchow ;O) Na dodoatek przyleci kuzynka Madelenki (jest o 1 miesiac mlodsza od naszej corci), tak ze mysle ze impreza odbedzie sie u nas w domu. Na chrzest mielismy tort ze zdjeciem to tym razem bede musiala wymyslec cos innego. Na pewno bedzie norweso-polska flaga wywieszona na zewnatrz (tutejsza tradycja) a w srodku pelno ozdob i muzyka dla dzieciakow;o) Ale bedzie szalenstwo!
Dziewczyny a jakie menu bedziecie mialy?
 
Impra impra... a co kupujecie w prezencie?
My myslimy o komputerku dla dzieciucha (ona strasznie sie wyrywa do naszych laptopow), tesciowa kupuje konia na biegunach (gdzie ja to bede trzymac?) chestni nie mam pojecia (chociaz chestny cos bakal o samochodziku na akumulator.... no to wybilam mu z glowy takie prezenty!!!!), moja matka tez nie mam pojecia... Moi znajomi kupili... buty :) ale dobrej markowej firmy. Nie wiem czy maja sens takie praktyczne prezenty (w znaczeniu - ja wolalabym konia na biegunach dostac niz buty ;) ).

No i jak leci ta wrozba? Co dajecie? U nas ksiazka, rozaniec, obraczka, kieliszek i pioro a u Was?
 
Impra impra... a co kupujecie w prezencie?
My myslimy o komputerku dla dzieciucha (ona strasznie sie wyrywa do naszych laptopow), tesciowa kupuje konia na biegunach (gdzie ja to bede trzymac?) chestni nie mam pojecia (chociaz chestny cos bakal o samochodziku na akumulator.... no to wybilam mu z glowy takie prezenty!!!!), moja matka tez nie mam pojecia... Moi znajomi kupili... buty :) ale dobrej markowej firmy. Nie wiem czy maja sens takie praktyczne prezenty (w znaczeniu - ja wolalabym konia na biegunach dostac niz buty ;) ).

No i jak leci ta wrozba? Co dajecie? U nas ksiazka, rozaniec, obraczka, kieliszek i pioro a u Was?

u nas rozaniec,kieliszek i pieniazek:-)

co do butow to tez bym nie chciala ja bym chcila dla K takie zabawki Tolo z ktorych mozna zbudowac kolejke,cale miasto sa rozne figurski autka pociag ale niestety to drogie widzialam w sklepie super wygadalo Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy na allegro sa poszczegolne elementy do kupoenia
 
No i jak leci ta wrozba? Co dajecie? U nas ksiazka, rozaniec, obraczka, kieliszek i pioro a u Was?
nie słyszałam o czymś takim , możesz to rozszerzyć??
póki co nie zastanawiałam się nad urodzinami , pewnie będzie imprezka dla najbliższych a druga impreza w święta jak będziemy w PL ,a w prezencie to będę chciała żeby kupić jakąś hustawkę i zjeżdżalnię do ogródka żeby jak już będzie ciepło Kuba miał się gdzie bawić, sanki też są dobrym pomysłem na prezent :)
 
reklama
nie słyszałam o czymś takim , możesz to rozszerzyć??
póki co nie zastanawiałam się nad urodzinami , pewnie będzie imprezka dla najbliższych a druga impreza w święta jak będziemy w PL ,a w prezencie to będę chciała żeby kupić jakąś hustawkę i zjeżdżalnię do ogródka żeby jak już będzie ciepło Kuba miał się gdzie bawić, sanki też są dobrym pomysłem na prezent :)

Ania stawiasz przed dzieckiem rozaniec kieliszek i pieniazek(tak jest u nas) i co dziecko wybierze to niby w zyciu pozniejszym bedzie mialo z tym stycznosc czyli jak rozaniec to pojdzie do zakonu czy cos takiego,kieliszek bedzie alkoholik i pieniazek bedzie bogaty czy cos takiego...passi pewnie lepiej wyjasni:-)
 
Do góry