reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze Urodzinki Naszych Pociech :)

ja mysle o koniu na biegunach w prezencie:) pewnie tez zrobie 2 imprezki - rodzinna i dziecieca , ale powiem Wam , ze ten listopad to jeszcze tak odlegly mi sie wydaje:)

ja z Antkiem bede obchodzic urodziny wiec 2w1
 
reklama
No i u nas urodzinki za pasem, heh, szoook jak czas leci...
My tutaj (w UK) nie mamy rodziny ani duzo bliskich znajomych z dziecmi, dlatego beda urodzinki dla doroslych. Na pewno bedzie moja mama i moze tesc, a tak to pewnie moje przyjaciolki (niestety, tylko dwie z dziecmi), bo wole zaprosic kilka kolezanek niz dzieci, ktorych mala nie zna albo rzadko widuje.
Jeszcze nie wiem, jak to bedzie do konca wygladalo, pewnie zrobie cos dla dzieciakow, dla nas jakies jedzonko i ciacho, po lampeczce winka i tyle. Pewnie zajrze tu jeszcze przed urodzinami poszukac pomyslow:)
 
Kilolku dlatego ze
a) u mnie jest ok 30 osob wiec albo plastry by byly cienki i nie byloby dokladki albo musze dwa zrobic
b) wymyslilam sobie ze jeden tort bedzie typowo dla doroslych - nasaczany alkoholem, a drugi typowo dla dzieci z truskawkami
tort z masa budyniowa robilam z tego przepisu wyszedl pyszny Torty Dorotyxx - cincin.cc - witaj w krainie inspiracji smaku przepis na mase budyniowa wklepie pozniej - musze moj zeszyt z przepisami znalezc :)
 
Kilolku dlatego ze
a) u mnie jest ok 30 osob wiec albo plastry by byly cienki i nie byloby dokladki albo musze dwa zrobic
b) wymyslilam sobie ze jeden tort bedzie typowo dla doroslych - nasaczany alkoholem, a drugi typowo dla dzieci z truskawkami
tort z masa budyniowa robilam z tego przepisu wyszedl pyszny Torty Dorotyxx - cincin.cc - witaj w krainie inspiracji smaku przepis na mase budyniowa wklepie pozniej - musze moj zeszyt z przepisami znalezc :)
a to moz ejedne duży tort? Widziałam w sklepie takie wielkie tortownice prostokątne jak duża blacha na ciasto. tzn no nieżly pomysł, ze jeden dla doroslych, drugi dla dzieci ale na którym zdmuchnie świeczke?
U mnie 2 , bo 2 chłopaków, a imprezę zamierzam zrobić jedną
 
hehehe :) z tego co na gorze - beda staly na stelazu do ciasta pietrowego - na razie kombinuje skad wypozyczyc :) zastanawialam sie nad prostokatnym... ale juz przetestowalam wykonanie i moge piec dwa byleby maz mial urlop na piatek :) - u nas roczki w kosciele sa w sobote :)
 
hehehe :) z tego co na gorze - beda staly na stelazu do ciasta pietrowego - na razie kombinuje skad wypozyczyc :) zastanawialam sie nad prostokatnym... ale juz przetestowalam wykonanie i moge piec dwa byleby maz mial urlop na piatek :) - u nas roczki w kosciele sa w sobote :)
aaaa no jeden na drugim to niezły pomysł. Wyporzyczyć można w cukiernaich ale z gotowym tortem, ale może zamiast stelaża pietrowa patera? Na pewno ktoś w rodzinie ma tylko musialabyć wyciąć w spodnim dziurę pośrodku niestety.
U nas nie ma czegos takiego jak roczek w koścele
 
Kilolku wlasnie tak mysle ze jak nie da rady wypozyczyc stelaz - a mamy znajoma cukiernie to poradze sobie z patera :)
my juz naszej prezent kupilismy - czekamy wlasnie na odbior
ROWEREK SMART TRIKE ZOO 3w1 BIEDRONKA ROWER somap (1176084080) - Aukcje internetowe Allegro
bo niestety mala nasza w wozku siedziec juz nie chce... i ostatnio jak wchodzilismy z rodzinka na Barania Gore to wiekszosc byla na rekach :|
trzeba jej niestety zastepczy srodek lokomocji sprawic :)
 
myślę już o urodzinkach powoli...i TORCIKU...
w necie pelno przepisów...chcę zrobić tort wózetkowy...chodzi mi o ten krem jak się robi,taki prawdziwy nie z margaryny ,kumacie?

inne przepisy tez dajcie jak znacie np na caly tort

w ogóle to u mnie bedzie 3 dni balowania

urodzinki wypadają 25 ( poniedzielek)
Lublin wpadnie 24( niedziela) tort mojej produkcji
25 dziadki ,moze chrzestny ( tort babciny-nie podarują sobie na bank zrobią haha)
26 chcę zrobić przyjęcie maluszkowe więc tort następny wypada chyba

łomatko:-)
 
Cleo tylko się cieszyć ze macie tak dużo gości ;D
Katarzyna1983 i jak rowerek, bo ja kupiłam taki sam i jestem zawiedziona, za taką kasę nie warto. Bardzo małe siedzisko i mało msc wokoło w opcji z "poręczą". Moim zdaniem nie wart :(
 
reklama
Do góry