reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze Urodzinki Naszych Pociech :)

Tak mi się przypomniało: pierwszych urodzin dziecka nie można wyprawiać przed datą urodzin -taki nasz rodzinny przesąd :D oczywiście nigdy na to nie zwracałam uwagi, ale moja mama była skrzyczana przez teściową że tydzień szybciej roczek wyprawiła...ehhh....
 
reklama
Tak mi się przypomniało: pierwszych urodzin dziecka nie można wyprawiać przed datą urodzin -taki nasz rodzinny przesąd :D oczywiście nigdy na to nie zwracałam uwagi, ale moja mama była skrzyczana przez teściową że tydzień szybciej roczek wyprawiła...ehhh....
tez o tym słyszałam :) temu bedzie 12 w piatek basz ew 13 w sobote :)
 
Jakie menu bedziecie miały na urodzinkach?? Ja bede robic kolacje i słodkości.

Menu na kolacje:

sałatka gyros
szogun z makaronem
klopsiki z sosem meksykanskim i ryżem
udka+skrzydelka pieczone
mielone i schabowe
sałatka warzywna taka tradycyjna
sałatka z pomidorow+ogorkow+sałaty
bigos??
ryba po grecku

Wystarczy??
 
Jakie menu bedziecie miały na urodzinkach?? Ja bede robic kolacje i słodkości.

Menu na kolacje:

sałatka gyros
szogun z makaronem
klopsiki z sosem meksykanskim i ryżem
udka+skrzydelka pieczone
mielone i schabowe
sałatka warzywna taka tradycyjna
sałatka z pomidorow+ogorkow+sałaty
bigos??
ryba po grecku

Wystarczy??

o maj Gad ale imprezę robisz :-) na pewno wystarczy :-)

KTOS POKAZYWAŁ SLINCZE SPIWORKI NA ZAKUPACH ... MOZE MACIE JAKIES LINKI CZY COS?? chcem tez wlasnie kupic spiworek zeby było ciepło :) a ten Hipciao z FP tez mnei zaciekawił jakis czas temu Ewel fajna zabawka? oplaca sie??

Kasia moja mam teraz kupiła w SMYKU śliczny śpiworek cena ok 65zł

Tak mi się przypomniało: pierwszych urodzin dziecka nie można wyprawiać przed datą urodzin -taki nasz rodzinny przesąd :D oczywiście nigdy na to nie zwracałam uwagi, ale moja mama była skrzyczana przez teściową że tydzień szybciej roczek wyprawiła...ehhh....

a czemu??
 
Tak mi się przypomniało: pierwszych urodzin dziecka nie można wyprawiać przed datą urodzin -taki nasz rodzinny przesąd :D oczywiście nigdy na to nie zwracałam uwagi, ale moja mama była skrzyczana przez teściową że tydzień szybciej roczek wyprawiła...ehhh....

Jakie menu bedziecie miały na urodzinkach?? Ja bede robic kolacje i słodkości.

Menu na kolacje:

sałatka gyros
szogun z makaronem
klopsiki z sosem meksykanskim i ryżem
udka+skrzydelka pieczone
mielone i schabowe
sałatka warzywna taka tradycyjna
sałatka z pomidorow+ogorkow+sałaty
bigos??
ryba po grecku

Wystarczy??

o matko :o nie za duzo ?? :)

u nas ze 2 sałatki jajka pewnie na ciepło 1 danie ew dwa wedliny itp :) ;] i ciasta ciasteczka itp :)
 
o wlasnie co do zaproszen chyba wyhaftuje takie :)
Kartka-urodzinowa-Tomek-200.jpg doszyje jeszcze Pawełka czy cos :) srodek wydrukuje i wsio
 
Dziewczyny u mnie impreza na 16 dorosłych i 6 dzieci wiec troche musze przygotowac. Poza tym to takie wstepne menu wiec moze jeszcze z czegos zrezygnuje np z bigosu i klopsików:-)
Bedzie tort , orzechowiec , galaretka ze sniezka, jakies owoce, paluszki, ciasteczka dla dzieciaków.
Nie popisałam sie na chrzcinach wiec teraz musze troche podciagnac :-):-):-)
 
reklama
Do góry