reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze usg - kiedy robilyscie i co wyszło?

Dołączył(a)
12 Lipiec 2017
Postów
10
Podzielmy się tu informacją o swoim pierwszym usg, w którym tc i czy było już coś widać :)

U mnie jeszcze za wcześnie.
 
reklama
Pierwsze usg w 6+0 i piękny pęcherzyk, a w środku dzidziuś 3 mm z bijącym serduszkiem. Dziś synek ma już 2,5 miesiąca:-)
 
Ja w 6 tyg zobaczylam dzidzie i serduszko
Pamietam jak szczesliwa wybieglam z gabinetu zawołać narzeczonego w samych skarpetach hahaha wczensiej jak robiłam to bylo czarno albo sam pęcherzyk sie tworzył ale tak nie moglam sie doczekac:)
W drugiej ciazy juz poczekam:)
Idz najlepiej w 6 tyg:)
Moje szczęście ma 7 miesiecy:)
 
Po zrobieniu testu, którego wynik by pozytywny, poszłam do mojej gin. Okazało się że byłam w 8 tygodniu i było widać maluszka i serduszko .
 
Ja w 4 tc i 3 dni. Było widać pęcherzyk i ciałko żółte. Później po 2 tygodniach. Zarodek plus akcja serca.
 
Hej, ja byłam dziś na drugim usg i widać zarodek 6 mm i serduszko :) martwi mnie wielkość zarodka... ah te internety! Wg miesiączki jestem w 8 tygodniu, na karcie ciąży mam 6 tydzień... i już zgłupiałam... wg karty rozmiar się zgadza ale wg tc liczonego od miesiączki już nie...czy wiecie coś na ten temat? Bo już sama nie wiem... Choć lekarz nie mówił nic że coś jest nie tak.

Na pierwszym usg byłam 8.07 i widać było pęcherzyk i ciałko ale nic poza tym :)

edit: o kurczę... a suwaczek pokazuje jeszcze coś innego! Zgłupiałam kompletnie :D
 
Kiedy mialas ostatnia miesiaczke? Wydaje mi sie ze na tak wczesnym etapie trudno jest dokładnie zmierzyc dzidziusia, stąd takie odchylenia, 1mm tutaj duuuzo zmienia

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, ja byłam dziś na drugim usg i widać zarodek 6 mm i serduszko :) martwi mnie wielkość zarodka... ah te internety! Wg miesiączki jestem w 8 tygodniu, na karcie ciąży mam 6 tydzień... i już zgłupiałam... wg karty rozmiar się zgadza ale wg tc liczonego od miesiączki już nie...czy wiecie coś na ten temat? Bo już sama nie wiem... Choć lekarz nie mówił nic że coś jest nie tak.

Na pierwszym usg byłam 8.07 i widać było pęcherzyk i ciałko ale nic poza tym :)

Tym się nie martw, bo tak naprawdę do zapłodnienia mogło dojść troszeczkę inaczej niż myślałaś, po drugie sprzęt USG może być mniej dokładany, Najważniejsze że serduszko bije i z tego należy się cieszyć :D
 
reklama
Kiedy mialas ostatnia miesiaczke? Wydaje mi sie ze na tak wczesnym etapie trudno jest dokładnie zmierzyc dzidziusia, stąd takie odchylenia, 1mm tutaj duuuzo zmienia

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Tym się nie martw, bo tak naprawdę do zapłodnienia mogło dojść troszeczkę inaczej niż myślałaś, po drugie sprzęt USG może być mniej dokładany, Najważniejsze że serduszko bije i z tego należy się cieszyć :D

Ostatnią miesiączkę miałam 29 maja, dzięki za odpowiedzi, wiecie, pierwsza ciąża :D

Hi hi, sama z siebie się teraz śmieję bo prosiłam dziś lekarza o telefon do niego w razie czego, ale zapewniałam go że raczej nie jestem panikarą więc niech się nie martwi że będę go zasypywała telefonami.... i co??? Siedzę w internetach, panikuję i wołam o pomoc! :D eh... to chyba dobry moment na jakiegoś loda pysznego!:D
 
Do góry