reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze wizyty i USG maluszków

chomiczka007

Moderatorka
Dołączył(a)
29 Listopad 2017
Postów
361
Pochwalcie się pierwszymi USG! Który TC i czy już serduszko bije [emoji7]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to zdjęcie mojej fasolki jest pierwsze :) Tydzień z OM 7+0 :) Zarodek jest i serduszko bije :) Teraz kolej na zdjęcia Waszych maluszków dziewczyny pewnie już niedługo ;)
 

Załączniki

  • sierpniowe-malenstwa-2018_63530.jpg
    sierpniowe-malenstwa-2018_63530.jpg
    145,8 KB · Wyświetleń: 9 018
Ostatnia edycja:
Cudny widok [emoji173]️ ja idę dzisiaj na wizytę... zbędnej strony nie mogę się doczekać a z drugiej panicznie się boję...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cudny widok [emoji173]️ ja idę dzisiaj na wizytę... zbędnej strony nie mogę się doczekać a z drugiej panicznie się boję...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja mam dopiero na 2 stycznia i też się bardzo boję, jakby się dało to bym mojego chlopa zamiast siebie wysłała
 
Cudny widok [emoji173]️ ja idę dzisiaj na wizytę... zbędnej strony nie mogę się doczekać a z drugiej panicznie się boję...
Ja też sie strasznie bałam wczorajszej wizyty,ale jak widać niepotrzebnie ☺ Trzymam kciuki za Twoja dzisiejsza wizyte ☺ A w którym tyg Jesteś?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć,
nigdy nie udzielałam się na żadnym forum, także to mój "pierwszy raz", tak jak z ciążą.
Od niecałego miesiąca wiem, że jestem w ciąży, a już się swoje nastresowałam:
- długo blade kreski na testach,
- beta po najmniejszych wartosciach, granicznych dla tygodni (choć na początku przyrastała ładnie, po 110% co 48h)
- zapalenie zatok (co prawda lekkie, ale po tygodniu domowego leczenia mi nie przeszło, wiec 2 tydzien wzięłam DUOMOX)
- na USG wg OM 6tc+6dni- nie było widać zarodka, tylko pęcherzyk żółtkowy w jaju płodowym. Dwóch lekarzy sugerowało puste jajo/obumarły płód. Beta wynosiła ponad 10 tysiecy i zaczęła rosnąć powoli (ok. 30% co 48h). Przeplakalam 2 dni i zgodnie z zaleceniem lekarza pojechałam do szpitala (ktore mogło sie skonczyć łyżeczkowaniem).
W szpitalu mnie zbadali i zarodek się pojawił 0.37 cm, jeszcze bez serduszka... Wg OM to 7tc + 3 dni, wg USG 6tyg+0 dni. Wielka radość i strach przed kolejnym rozczarowaniem. W piątek 22.12. będę mieć kolejne usg i dowiem się, czy dzidzia rośnie i czy bije jej serduszko. Trzymajcie kciuki.
 
Cześć,
nigdy nie udzielałam się na żadnym forum, także to mój "pierwszy raz", tak jak z ciążą.
Od niecałego miesiąca wiem, że jestem w ciąży, a już się swoje nastresowałam:
- długo blade kreski na testach,
- beta po najmniejszych wartosciach, granicznych dla tygodni (choć na początku przyrastała ładnie, po 110% co 48h)
- zapalenie zatok (co prawda lekkie, ale po tygodniu domowego leczenia mi nie przeszło, wiec 2 tydzien wzięłam DUOMOX)
- na USG wg OM 6tc+6dni- nie było widać zarodka, tylko pęcherzyk żółtkowy w jaju płodowym. Dwóch lekarzy sugerowało puste jajo/obumarły płód. Beta wynosiła ponad 10 tysiecy i zaczęła rosnąć powoli (ok. 30% co 48h). Przeplakalam 2 dni i zgodnie z zaleceniem lekarza pojechałam do szpitala (ktore mogło sie skonczyć łyżeczkowaniem).
W szpitalu mnie zbadali i zarodek się pojawił 0.37 cm, jeszcze bez serduszka... Wg OM to 7tc + 3 dni, wg USG 6tyg+0 dni. Wielka radość i strach przed kolejnym rozczarowaniem. W piątek 22.12. będę mieć kolejne usg i dowiem się, czy dzidzia rośnie i czy bije jej serduszko. Trzymajcie kciuki.
Trzymam kciuki ja jutro mam wizytę i też strasznie zaczynam się stresować czy serduszko będzie pukać.. U mnie z usg wychodzi tydzień młodsza ciaza.. Tp według lekarki 04.08.

Napisane na SM-J510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Trzymam kciuki ja jutro mam wizytę i też strasznie zaczynam się stresować czy serduszko będzie pukać.. U mnie z usg wychodzi tydzień młodsza ciaza.. Tp według lekarki 04.08.

Napisane na SM-J510F w aplikacji Forum BabyBoom

Powodzenia jutro :)
U mnie tez młodsza ciąża niż wynika to z OM, o 1,5 tygodnia. Wg kalednarza i OM termin porodu miałabym na 1 sierpnia, ale chyba bedzie sporo pozniej, skoro owulacja mi się przesunęła. Daj jutro znać jak poszło :)
 
Do góry