reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwszy okres po poronieniu

ja dziś w pracy nanosiłam sie troszke i zabolał mnie brzuch myśle przecież nie moze to już być @, okazało sie że duuzy skrzep ze mnie wyleciał , przestraszyłam sie bo gin powiedział że wszystko już jest ok krwawienie miałam maleńki zaledwie 2 dni .może to przez to że dzwigałam no i coś jeszcze zostało i może dobrze że wyleciało.
 
reklama
anulka16 mi sie też wydaje że to dobrze że ci ten skrzep wyleciał

Ja dzis zaczełam brac te tabletki które gin mi przepisał wczoraj na wywołanie @, mam brac po 1 szt 3xdziennie przez 7 dni i w sumie troszke zgłupiałam bo to mój pierwszy raz z takimi tabletkami i nie bardzo wiem czego sie moge spodziewać a sie gina nie dopytałam, nie będę do niego dzwonic bo juz i tak robie z siebie straszna panikarę. Jedyne co mi powiedział że jeśli krwawienie bedzie bardziej obfite niz normalnie to mam sie szybko zgłosić do szpitala... no nic obadamy

ale mam do was kobitki pytanko czy któras z was brała Primolut - Nor 5 mg jeśli tak to jak to u was wyglądało? z góry dzieki za odpowiedź.
 
Witajcie!! IZW nie miałam takich tabletek więc nie pomogę. Myślałam że plamienia już ustąpiły a tu dzisiaj na nowo. Nadal czuję się paskudnie, chce mi się wyć ale staram się trzymać. Za tydzień wizyta u doktorka strasznie się boję o wyniki i czy ze mną jest wszystko ok. Jutro przyjeżdza rodzinka na święta więc będę zajęta mam nadzieję że myśli też mi się poprawią.
 
no ja dzień przed wizyta u gina rano miałam "ostatnie plamienie" potem zamiast podpaski założyłam wkładkę tak na wszelki wypadek całe popołudnie wieczór, noc i kolejny poranek nic i tylko sobie zmieniałam "czyste" wkładki (sluz lekko żółtawy) i rozbieram sie u gina do badania a tu ups wkładka ubadźgana na maxa.
Tez sie okropecznie boje czekam na tą @ i na kolejna wizytę jak na zbawienie, nienawidze zycia w niepewności, choc powinnam sie do tego juz chyba przyzwyczaić...
 
witam :)
Zrobiłam wczoraj test tzn 2 testy - II kreseczki,powtórzę jeszcze we wtorek i jesli nadal bedą II to zrobie bete i zobaczymy czy bedzie wysoka czy niska , bo to nie wiadomo czy to test wyszedł jeszcze z poprzednich resztek hormonu czy to nowa ciąża już, czytałam gdzies ze nawet i do 6 tygodni utrzymuje sie hormon a nawet i dłużej, wiec tak szczerze to sie nie nastawiam ze to fasolka, owszem mialam objawy takie jak na ciążę ale nie czuje sie w cale abym była !!!!!!!!!
Na pewno napiszę jaki bedzie wynik po wtorkowej becie !!!:)

Życzę Wszystkim Wesołych Świąt:) :*** :-D
 
oj bocianki krążą :D
czekam z niecierpliwością na wynik twojej bety

u mnie plamienia juz całkiem ustały, mam tylko dziwaczny śluz dzis zaczełam brac drugi listek tych tabletek na wywołanie, duszukuje sie na siłę jakis zmian w moim organizmie, czasem czuje lekki ból w podbrzuszu, ale sama nie wiem czy to prawdziwe odczucie czy jakies urojenie... za 4 dni powinnam dostać @, mam nadzieję że bedzie wszystko ok

Spokojnych Świąt życzę papa
 
oj bocianki krążą :D
czekam z niecierpliwością na wynik twojej bety

u mnie plamienia juz całkiem ustały, mam tylko dziwaczny śluz dzis zaczełam brac drugi listek tych tabletek na wywołanie, duszukuje sie na siłę jakis zmian w moim organizmie, czasem czuje lekki ból w podbrzuszu, ale sama nie wiem czy to prawdziwe odczucie czy jakies urojenie... za 4 dni powinnam dostać @, mam nadzieję że bedzie wszystko ok


Spokojnych Świąt życzę papa


Na pewno sie odezwę jak odbiore wyniki bety :)
Niestety wiem jak to jest jak sobie coś uroimy, ale na pewno bedzie dobrze, trzymam kciuki &&& :)
 
reklama
ja ostatnie dwa dni przyjmowania tabletek na wywołanie, nie wiem czego się spodziewać bo jakoś nie czuję sie tak jak to było kiedyś na 2-3 dni przed @
 
Do góry