reklama

pierwszy uśmiech, pierwszy ząbek, pierwszy krok...czyli wielkie postępy maluszków

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2006' rozpoczęty przez Mamuska, 27 Październik 2006.

1. Mamuska

Mamuska mama Maciaska i Meduzki!

Dziewczyny, jest już wątek o problemach z maluszkami (czyli wątek z założenia raczej smutny) to czas teraz na pełną radość, czyli chwalenie się osiągnięciami i postępami naszych dzieci :-)
    To ja zacznę ;-) - wiem, że Waszym dzieciaczkom (prawie wszystkim) już poodpadały kikuty pępowiny więc dla Was to nic nadzwyczajnego, ale dla mnie to wielka sprawa, bo Madzi ODPADŁ DZISIAJ!!!!! :tak: :-) Już zaczynałam się martwić, bo już skończyła miesiąc :szok:

Katka a jak u Was?

2. PaulinaAnna

PaulinaAnna Październikowa Mama'06 Fan(ka)

Mamuska to moje ogromne gratulacje:-) ......Naszej Amelce odpadl wczoraj, co bardzo zaniepokoilo tatusia, ale coz chlopina nie wszystko doczytal o dziecku ;-) :laugh2:

3. reklama
  4. Moniqa

Moniqa i moje dwie połówki :)

Mamuska no to Gratulacje dla pepusia Madzi ;-)

5. Mamuska

dziękuję, dziękuję :tak: :-)
    A czy zatrzymałyście sobie pępki dzieciaczków? Bo ja mam i Maćkowy i Madziowy :-)

6. Ines

Ines Mama Arusia(*) i Mariczki

Ja niestety nie mam :-( Mariczce odpadł w szpitalu i mnie przy tym nie było... a tak swoją drogą to oryginalna pamiątka! Nie wiem czy przyszlo by mi do głowy zatryzmać kikutek nawet jak bym mogła... fajny pomysł :-)

7. Agnieszka18

Agnieszka18 Październikowa Mama'06 Fan(ka)

Paulinko - to szybciutko - u nas jeszcze siedzi

8. gufi

gufi Październikowa Mama'06 Fan(ka)

no to ja sie tez pochwale - moja mala potrafi przelozyc glowke z boku na bok jak lezy na brzuszku, jak robie jej "samolocik" ro potrafi sama trzymac dlugo glowke, traca lapkami zabawki :-)

a kiedy mozna oczekiwac swiadomego usmiechu???

9. Moniqa

Moniqa i moje dwie połówki :)

Gufi o to samo mialam zapytac :laugh2: ... bo .. moj Dawidek usmiecha sie bardzo czesto, a najczesciej jak sie nad nim pochylam :happy: .. wiem ze to zbieg okolicznosci, ale to taki slodkie - cieszy sie do mamusi ;-):happy:

10. reklama
  11. Mamuska

podobno na początku drugiego miesiąca, ale moja jakoś uśmiechać się nie chce. Może mnie po prostu nie lubi... ;-)

12. gufi

gufi Październikowa Mama'06 Fan(ka)

moja tez nie za bardzo chce sie usmiechac. pare razy jej sie udalo w kapieli, ale nie wygladalo to zbyt swiadomie :baffled:

Poleć forum