reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pilskie tegoroczne obecne i przyszłe mamusie:))

kasiulek ja stosowalam czopki tej marki podczas karmienia. ale nie pomogly - bede musiala isc do lekarza.

Noo my praktycznie caly dzien na dworzu w cieple dni. czasami juz drugi raz mi sie nie chce wychodzic, bo wieczorem to nie wiem jak sie nazywam :/

Zuzka miala debiut w smakowaniu dyni, heh dobra byla, ale spzinak paskudny i nie chciala jesc :)
 
reklama
ojojoj nie dobrze że nie pomogły my też praktycznie cały czas na dworku
Ja już nie mogę sie doczekać kiedy mała zacznie zupki i dania jeść ale to chwile jeszcze muszę poczekać :))
 
posterisan można stosuować, ale te zwykłe co się kupuje bez recepty. Jest jeszcze maść Avenoc. Mi posterisan w czopkach pomógł bardzo szybko.

Kliwia, odezwę się w tym tyg, miałam kocioł, wybacz że się nie odezwałam :-)
 
cass domyslilam sie :)
poki co udalo mi sie bez eksplozji wyeliminowac jedno nocne karmienie - mala przestala sie na nie budzic po prostu :]

kasiulek wiesz co, ja tez sie nie moglam doczekac, a teraz trzeba codziennie myslec by dziecko dostalo owoca i pierwsza zupke. hehee maaasakra :] a jak placze ze glodne, a Ty jeszcze miksujesz jablko :] a potem z glodu nie chce lyzki :] i do tego na koniec zpaija cyckiem, zamiast sie najesc porcja owocka zageszczonego kaszka :D no :]
 
ojjj Dzieweczyny współczuje Wam z tym budzeniem się moja Blanka nie budzi się w nocy prawie w ogóle albo raz tylko generalnie śpi średnio 20.30-4 czasem budzi się koło 5 a jak później idzie spać to budzi się pierwszy raz koło 6 :) tylko czasami moje piersi tego nie wytrzyują :p ale nie narzekam :)
 
Hejka. Ja też często jestem na dworzu. Spacer trwa 2 godziny a Majka śpi ok 30 minut :szok::dry: Małpicha jedna :baffled: Ale cóż, córcia ciekawa świata jest - mimo, że widzi go na leżąco :-D

Ja dziś daję Mai pierwszy raz tarte jabłuszko. Zobaczymy jak będzie. Soczek już z wielką chęcią piła :-D

Z okazji naszego Święta życzę wam wszystkiego najlepszego :-D:-D:-D:-D:-D
 
Monikaa!!!! no w koncu się odezwałaś ;-) tak sobie ostatnio myślałam o Tobie ;-)

kochane może się spotkamy jakiegoś popołudnia z maluchami w nemo ? bo chciałabym, żeby Boo poszalał a nie mam w sumie z kim iść
 
reklama
Hej babeczki
My też w większej części dnia na świeżym powietrzu a komp to chwilówka na dzień dzisiejszy.
No i znalazłam sobie nowe hobby :)) jak już wspomniałam kiedyś dostałam od gwiazdora maszynę do szycia i wziełam się ostro do roboty:)) jak na razie mam 3 sukienusie dla Laury (przeróbki z moich rzeczy) a teraz czas coś dla siebie choć też to będą przeróbki.

Rox będę śledzić kiedy to spotkanko będzie:))
 
Do góry