reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pilskie tegoroczne obecne i przyszłe mamusie:))

brędzelek ..oj ale Ci zazdroszczę ;-) cały dzień na dworze... a ja szkoła/uczelnia/ i plener z aparatem ... ale dziś jest świetny wieczór !!!!

zrobiłam sobie przeciąg w mieszkaniu ... ten wiaterek jest taki przyjemny :-)

a do mnie zaraz koleżanka wpada ;-) opijamy zaręczyny ;-)
muszę tylko dziecie oddelegować do pokoju swego na nocny wypoczynek
 
reklama
Bredzelku wspólczuje z oczkiem :(
My też całe dnie prawie na spacerku później obiad ogarnąć coś Mała przez osttanie dni prawie całe popołudnie na cycku nie miałam kiedy kompa włączyć masakra naszczęście teraz śpi i mam chwilkę wolnego. U nas też mały kociołek przygotowania do ślubu siostry za trzy tyg później chrzciny :) :)
rox ale masz dobrze :) ja za tydzień na panieński już się nie moge doczekać w końcu wyjdę chociaż na chwilkę bez małej :)
 
Hello
My też całe dnie na świeżym powietrzy z godzinną przerwą na obiadek. Dziś na szczęście pada więc mogę odpocząć:)))

Kasiulek cudo ta twoja Blaneczka!!!! ehhh zazdroszczę weselicha ale bym się pobawiła:)))

Bredzelku moze małego przewiało albo na tle uczuleniowym.

Rox i jak po opijaniu???
 
Czarna - Dziękuje! Wszystko w najlepszym porządku ;-) ja skromnie piłam, bo sama w domu jestem z dzieckiem więc muszę być 'w stanie' natomiast koleżanka wracała taxi ;-)
 
Jak pisałam tak zrobiłam cały dzionek w domciu:))
Ale za to uszyłam Lali dwie sukienusie. A moja starsza latorośl przytargała do domu czarnego kociaka mówiąc że to na szczęście bo dziś piątek 13:)) i nazwała go Funny (tak chyba się piszę) ale jego los jest w moich rękach więc jeszcze nie wiadomo czy zostanie ale jak na razie plusuje:)))

Rox ja mam jakąś chorą psychikę że jak jestem sama w domku z dzieciakami to nawet pół lampki wina nie rusze zaraz mam jakieś wizje że coś sie stanie itp a później mi dzieci zabiorą lol
 
IMG_3262.jpgczarna pewnie lepiej dmuchać na zimne chociaż myślę że lampka wina nikomu by nie zaszkodziła :) :) no ale uważać trzeba :) Przygarnij kociaka ja mam u rodziców czarnego persa :) w domku też chciałam ale mój mąż nie chce i niestety muszę poczekać :)
Pokaże wam moją przylepkę z domku :)
 
Kasiulek, jak tam kupki Blaneczki? Maja robi kupki co dwa dni, więc twojej córci może też się zaczyna inaczej to normować. Skoro mała nie płacze i puszcza bąki to jest dobrze.

U nas była totalna masakra w domu. Po chrzcinach cała nasza trójka się rozchorowała: Witek miał zapalenie gardła, a ja z mężem ropne anginy. Mąż to miał aż 40 st. gorączki i jeszcze trochę go trzyma. Ale my z synkiem wracamy do normy.
Chrzciny udane.
Obiecałam wam kiedyś, że pokażę wam trochę naszych zdjęć, więc oto one:
Mam się kim chwalić, więc się chwalę :-D

Wiosenny spacer


Moja mała elegantka :cool2:


Moje dwa kochane szkraby :tak:


A ja już sama umiem trzymać :-D Jestem dumna z córci :cool2:


Zadumany Witek :confused2:
 
reklama
Dziewczyny szukam dobrego dentysty dziecięcego. Możecie mi kogoś polecić???
Pozdrawiam:-)
 
Do góry