reklama

najtańsza drogeria, sklep z kosmetykami pampersami itd;)

Temat na forum 'Piła' rozpoczęty przez marika_, 15 Grudzień 2010.

1. marika_

marika_ Aktywna w BB

gdzie w pile najtaniej można kupic kosmetyki dla dzieci, pampersy i inne rzeczy do pielęgnacji noworodków? gdzie warto rozejrzec sie za wanienkami?

i jeszcze jedno - gdzie kupię stelaż do baldachimu nad łóżeczko? :)

2. magda17011

magda17011 Fanka BB :)

marika jak jestes zainteresowana stelażem do baldachimu to ja mam -stan idealny ,króciutko używany-tylko musze sie dokopac w piwnicy;-)

a z tych rzeczy co pytasz to wszystkow jednym miejscu kupisz na ul.Styki w galerii dziecka czy jakos tak :-)

a tak apropos Monia a ty kiedy sie zjawisz u mnie??:-)

3. reklama
  4. marika_

marika_ Aktywna w BB

ale nie chcę włąśnie dodatkowo placic za wysylke, bo juz na allegro patrzalam i stellaz kosztuje tyle, co wysylka, a nie mieszkam w PIle ;)

5. Monika77

Monika77 Fanka BB :)

Magda, Myślałam, że uda mi się wpaść do ciebie na kawę jeszcze w tym tygodniu, ale nie dam rady. Co byś powiedziała jakbym zajechała do ciebie na długość kawki w przyszły wtorek ok południa? Znajdziesz chwilkę?

6. magda17011

magda17011 Fanka BB :)

Monika-mi nawet lepiej pasuje przyszły tydzien bo ten przeznaczylam na porzadki swiateczne-a niestety z Oliwcia nie wszystko idzie zgodnie z planem :-)

czekam zatem we wtorek-pozdrawiam

7. Monika77

Monika77 Fanka BB :)

OK. Sprawdzę jeszcze jak dopasować ze sobą autobusy i dam ci znać o ktorej mniej więcej bym była. Fajnie, cieszę się, że w końcu będziemy mogły się spotkać :-)

8. marika_

marika_ Aktywna w BB

to chyba nie jest odpowiednie miejsce na prywatne rozmowy...:no: od tego są chocby wiadomosci...

9. rox

rox ruda zołza

spokojnie :-)
    moderacja czuwa :)
    za to nam "płacą"

10. reklama

Poleć forum