reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plac Zabaw

Joanka

Mama wrześniowa 2005
Dołączył(a)
10 Maj 2005
Postów
2 405
Miasto
Wrocław
Odważę się nieśmiało założyć kolejny wątek.
Co lubią robić nasze bobasy.
Otóż odkryłam dzisiaj że Krzysiek nie tylko uwielbia się przyglądać własnemu odbiciu w lustrze, ale rechocze się jak żaba gdy dotknę jego dłonią lustra, w ten sposób dotyka swojej odbitej łąpki śmieje się jak z dowcipów Ineczki...(ja też je uwielbiam)
Śmiech Krzysia to obok śmiechu Majki coś co lubię najbardziej

Inna ulubiona rozrywka Krzysia to leżenie na golasa na brzuszku i śmianie się do wszystkich maleńkich jak groszek drobiazgów które wychwyci jego oko w okolicy.

Kolejną frajdę sprawia mu patrzenie na Majkę, rzywioł w jednej 4 ro letniej osobie.

No i śmieje się jak matka z siebie "durnia" robi
 
reklama
Milenka zanosi sie smiechem od glaskania (od czubka glowy plynnym ruchem nie pomijajac ramion az po stopki) ;D
bardzo tez lubi spiewac razem z nami i rozmawiac ;D
a jaj aktualna zabawa w samotnosci jest znecanie sie raczkami nad dzwoneczkiem ;D
 
Ineczko, Milenka łapie już sama zabawki ?
Anineczko, co to są pierdziawki? twoje usta ? ( wybacz za porównanie ale ja tak własnie "pierdzę" na brzuszku Krzysia, czym sprawiam mu niemałą przyjemność ;D)
 
Paris śmieje się w głos jak tata naśladuje Kaczora Donalda i jak powtarza do córeczki : śśśśśślicznoteczko - odpowiednim tonem
mama nie umie az tak rozśmieszyć dziecka,
chociaż kilka razy sie udało ale tacie udaje sie zawsze ::)

Paris lubi jak się z nią bawi mama albo tata machając zabawką
i lubi siedzieć u taty przy biurku i patrzeć w monitor lub telewizor
lubi też "perdzioszki" tak jak Antek

a najszczęściej do Pariski mówimy:
czupurek
ślicznoteczka
pięknotka
dziabąg
bzik
dziubek, dziubulek
Parisulka
i...... uwaga:
Rysia :D - to wymysł dziadka mamowego :D
 
Krzysiek jak coś sprawia mu przyjemność, biegnie.
Dosłownie biegnie na leżąco. Jakby umiał stać to już by w 80 dni dookoła świata zaliczył. ( A ma on dokładnie 88 dni)
 
Joanka pisze:
Nooooo, brawo, i mamy polską wersję Paris, RYSIA cudo ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :-* :-* :-*

wiedziałam, że to sie przyjmie :D


noooo Paris tez biega
jak jej włączę karuzele to słysze jak kopie w łóżeczko
tup tup tup tup tup !!
 
reklama
Do góry