reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plama na brodzie

Dołączył(a)
8 Grudzień 2018
Postów
9
Cześć dziewczyny mam pytanie. Otóż mój synek nigdy nie miał żadnych większych plam na buzi. Czasem sie zadrapie . W zimie ma suchą skórę na nosie, ale codzinnie smaruje mu buźkę kremem. No i od tygodnia ma plamkę czerwoną, suchą na brodzie. Smaruje linomagiem i juz nie jest sucha ale plama nadal jest. Co to może być?
 

Załączniki

  • 20210409_203354.jpg
    20210409_203354.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 167
reklama
20 miesięcy. No właśnie jeszcze zostały piątki. Teraz ma ciężki okres bo zrobił sie marudny, ma problemy z zasypianiem ale w nocy śpi ładnie i chce być tylko przy mnie ale to chyba jakis skok rozwojowy . Zauważyłam ze wieczorem i w nocy częściej ssie dyda
 
No moja skończyła 18 mz , I to samo ,marudna ,tylko przyklejona do mnie , jak w dzien miała drzemke 1.5 h , tak teraz 40min , I wstawała kolo 8/9 ,a teraz o 7, u nas 3 i 4 ida
 
Cześć dziewczyny mam pytanie. Otóż mój synek nigdy nie miał żadnych większych plam na buzi. Czasem sie zadrapie . W zimie ma suchą skórę na nosie, ale codzinnie smaruje mu buźkę kremem. No i od tygodnia ma plamkę czerwoną, suchą na brodzie. Smaruje linomagiem i juz nie jest sucha ale plama nadal jest. Co to może być?
A nie ma alergii pokarmowej?
 
Do góry