reklama

plamienie implantacyjne, brak miesiączki

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez carlitka, 17 Luty 2015.

 1. carlitka

  carlitka

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witajcie,
  Za bardzo nie wiem jak zacząć, ale może po kolei.

  Ostatnią @ miałam 18 stycznia.Długość moje cyklu to 29 dni (najczęściej, w porywach 30). Owulacje miałam 1-2 lutego (kochałam się z męzem) a 7 lutego wieczorem pojawiło się u mnie dziwne plamienie. Poleciało troszkę krwi, właściwie to były takie niteczki krwi w śluzie. Następnie przez ok 2 dni miałam takie różowo-brązowe plamienie. @ powinnam dostać teraz 16.02 ale jak dotąd nie dostałam. poza tym dziwnie się czuję. Od kilku dni mam ból w dole brzucha, taki ciężko, ciągnący.Pobolewają mnie też jajniki, tak kłują czasami. Poza tym, mam dziwny śluz, taki białawy, w sporej ilości. Zazwyczaj przed @ mam sucho. Piersi mnie zawsze bolą przed @, są twarde, nabrzmiałe. Teraz tylko lekko powiększone i wrażliwe sutki.
  Robiłam test wczoraj, 16.02 w dniu spodziewanej @, ale popłludniu. Wynik negatywny.
  Czy jest możliwość, że jestem w ciąży, a test zrobiłam za wcześnie?
   
 2. judy38

  judy38 Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Mozliwe jest powtórz test albo zrób beta hCG to będziesz miała pewność 100%. Biały sluz miałam przez całą ciąże ale nie jest to objaw po ktorym bym oceniała czy ktoś jest w ciazy czy nie.
   
 3. reklama
 4. carlitka

  carlitka

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dziękuję za odpowiedź. A co myślisz o tym plamieniu po 7 dniach od owulacji? takie niteczki krwi.. czy możliwe, że była to implantacja?
   
 5. paulinka88

  paulinka88 Mama Mikołajka i Marcelka

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Jeśli to było plamienie implantacyjne to myślę, że test by Ci wyszedł już nawet popołudniu. Po dwóch dniach od implantacji testy wykrywają hormon....
   
 6. judy38

  judy38 Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Mogła to być implantacja. Testy są o różnej czułości. Jedne ciąże wychwycą szybciej inne troszkę pozniej. U mnie test był robiony w dzień spodziewanej @ i wyszła mi okropnie blada kreska. Z każdym dniem była mocniejsza. Trochę testów zrobiłam dla pewności i dopiero tydzień po terminie wyszły mi dwie tluste krechy :) . Beta jest jednak najpewniejsza a nie jest to drogie badanie :)
   
 7. carlitka

  carlitka

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dzięki Dziewczyny :)

  Kurczę, trochę się obawiam, bo nie byłaby to ciąża planowana. Chcieliśmy jeszcze trochę poczekać. No ale jakby było, to też oczywiście byśmy się cieszyli :)
  2 dni mija od spodziewanej @. Nie robiłam kolejnego testu. Teraz wszelkie bóle mi minęły, jedynie piersi takie wrażliwe, ale tego ciągnącego bólu brzucha już nie mam. Jutro albo w piątek powtórzę test lub pójdę na betę. Cykle miałam zawsze jak w zegarku i zawsze czułam, że nadchodzi @ (ból brzucha jak na @ i piersi bardzo twarde, bolące). A teraz zupełnie nic.
   
 8. judy38

  judy38 Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Daj znać jak już bedziesz pewna ;)
   
 9. carlitka

  carlitka

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ech, Dziewczyny @ jak nie było tak nie ma, tydzień opóźnienia. Testów już nie robiłam, bo wydaje mi sie, że jeśli byłaby ciąża to wyszłyby pozytywnie tamte poprzednie. Ale we wtorek idę do ginka. Zobaczymy co powie. Martwie się, że może jakaś torbiel i przez to zatrzymanie @, ale nie chcę wróżyć z fusów. Dam znać, jak coś się wyjaśni.
   
 10. reklama
 11. carlitka

  carlitka

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  No więc byłam dzisiaj u ginka. Zrobił USG i mówi, że nic nie widzi, chyba że jest za wcześnie. Wg wyliczeń, to by mogła być już 5,5 tyg ciąża, chyba że coś się przesunęło o tydzień i dlatego nic nie widać. Zestresowana tam siedziałam, przyznaję. Żadnych torbieli ani nic. Dał mi coś na wywołanie @, mam brać 5 dni, potem po 2/3 dniach powinnam dostać @, a jak nie, to zgłosić się znowu do lekarza.
  Ech, już sama nie wiem. Jutro rano zrobię jeszcze raz test, bo robiłam 3 dni po dniu planowanej @ ale popołudniu.
  Sama już nie wiem, co myśleć. Nigdy mi się takie opóźnienia nie zdarzały...
   
 12. katarynka123

  katarynka123 Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dziewczyny, na przyszłość - jak chcecie mieć pewność to tylko betaHCG - badanie nie jest drogie, ale pewne 100%. testy sikane mogą po prostu nie wyjść, ginekolog nie jest w stanie uchwycić zawsze bardzo wczesnej ciąży .
   

Poleć forum