reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implantacyjne?

Lily39

Początkująca w BB
Dołączył(a)
5 Czerwiec 2021
Postów
16
Hej, ostatnia miesiączkę miałam 13 kwietnia. 26 kwietnia miałam robionalą cytologię i później plamiłam odrobinę dwa dni. Na początku maja 3-4.05 w 21 i 22dc pojawił mi się dziwny śluz, jakiego nigdy nie miałam w bardzo, bardzo dużej ilości. Miał konsystencję budyniu bez grudek i bez zapachu. Był bardzo gęsty. W jednym dniu zauważyłam w nim dosłownie kilka kropel krwi w kolorze czerwono-beżowym. Czy to możliwe, żeby tyle dni po cytologii dalej nagle zacząć plamić? Czy to mogło być plamienie implantacyjne? Nie robiłam na razie testu, bo jest chyba za wcześnie (dziś 25 DC) a poza tym kilka miesięcy temu mój mąż miał stwierdzone problemy z nasieniem i brał Profertil. Ja całkiem wtedy straciłam nadzieję na ciążę i odpuściłam wszystko, bo staramy się od dwóch lat. Myślałam, że to może infekcja, ale nic poza tym mi nie dolega. Jedynie powiększyły mi się piersi i bardzo bolą, ale mam tak prawie co cykl. Czy ktoś miał podobną sytuację? Niepokoi mnie trochę takie dziwne plamienie, jeszcze połączone z takim śluzem, którego nigdy nie było. Dodam jeszcze, że ten śluz pojawił się jedynie na dwa dni, krew widziałam za to tylko w jednym.
 
reklama
Dokładnie to co wyżej koleżanka napisała :) jeśli to było plamienie implatacyjne to test pozytywny wyjdzie już po 48h od tego plamienia. Wiec na spokojnie możesz zrobić. Trzymam kciuki ❤️
Pamiętaj tylko, ze takie rzeczy mogą się dziać bez ciąży czasami jednorazowo, a czasami może to być jakaś niedomoga np, warto sprawdzić gdyby co ;)
 
Dzięki :) zrobiłam test dziś rano, niestety tylko jedna kreska :( więc przychodzi mi tylko raczej już czekać na okres. Wielka szkoda, myślałam że może wreszcie nam się udało:(
 
Dzięki :) zrobiłam test dziś rano, niestety tylko jedna kreska :( więc przychodzi mi tylko raczej już czekać na okres. Wielka szkoda, myślałam że może wreszcie nam się udało:(
No to zawsze jest przykre bo obserwujemy swoj organizm, zdarzy się coś innego nic w każdym cyklu i człowiek zaraz ma nadzieje, wiadomo. Kolejny cykl będzie Twój ❤️
 
Cześć dziewczyny. Pisze do was z pytaniem bo może któraś z Was miała podobnie. 1.07 powinna przyjść @, od zeszłego tygodnia (około 25-26.06) delikatnie krwawię. Nie jest tego dużo i wplasciwie zostaje tylko na papierze po podcieraniu się. Czy to coś poważnego ? Z góry dzięki ;)
 
Cześć dziewczyny. Pisze do was z pytaniem bo może któraś z Was miała podobnie. 1.07 powinna przyjść @, od zeszłego tygodnia (około 25-26.06) delikatnie krwawię. Nie jest tego dużo i wplasciwie zostaje tylko na papierze po podcieraniu się. Czy to coś poważnego ? Z góry dzięki ;)
Powodów plamien może być wiele od infekcji, po niedobór progesteronu a także plamienie implatacyjne choć to ostatnie trwa zazwyczaj 1-2 dni. Robiłaś test ? Istanieje szansa, ze jesteś w ciąży ? Poczekaj jeszcze dzień dwa, a jeśli nic się nie rozkręci to umów się na wizytę do ginekologa
 
reklama
Do góry