reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implantacyjne?

Malinowa98

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Luty 2023
Postów
43
Cześć wszystkim! Czy możecie mi powiedzieć, czułyście implantację? Miałyście jakieś plamienie? Wczoraj miałam dostać okres i na razie ni widu ni słychu. Zaczęło się od bólu podbrzusza i trwało może ze dwie godziny. Do tego plamienie - taka kawa z mlekiem i tyle. Powiem szczerze, nigdy nie miałam czegoś takiego przed okresem, a już tym bardziej bólu podbrzusza, który w nic konkretnego się nie rozkręcił. Dzisiaj rano zrobiłam test i wyszła już bledziutka kreska i zaczynam się stresować. Nigdy nie miałam czegoś takiego 😕 Dzisiaj podbrzusze nie boli w ogóle, ale ten śluz nie daje mi spokoju (nadal taka kawa z mlekiem). Będę wdzięczna za odpowiedzi! Pozdrawiam 😊
 
reklama
Ja bym zrobila bete z krwi dla pewnosci. Szczegolnie, jesli wyszla blada kreska.
Chyba tak zrobię. Dziękuję ślicznie! Miałam już ciąże biochemiczną, ale akurat jak test wyszedł pozytywny to okres przyszedł pełną parą. Mam nadzieję, że skoro tym razem jest troszkę inaczej to może to dobry znak 🥹
 
Hej, ja miałam takie krwawienie w dniu miesiączki. To było nawet więcej niż lekko podbarwiony śluz. Dzisiaj jestem już w 8 miesiącu 😊 koniecznie zrób betę i progesteron
 
Do góry