reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implantacyjne.

Miyoshi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Luty 2018
Postów
347
Cześć dziewczyny. :)

Chciałabym się Was zapytać jak wyglądało u Was plamienie implantacyjne? Nie chcę się specjalnie nastawiać i nakręcać... :)

Wczoraj na bieliźnie zauważyłam 3 małe kropelki krwi... Myślałam, że zaczyna mi się @. Ale krwawienie nie przyszło. Dzisiaj natomiast pojawiła się mała ilość jakby brązowawego śluzu, a później brązowa plamka. Cały czas czuję, jakbym miała "mokro". Generalnie jak miała pojawić się miesiączka, to albo po prostu przychodziła z przysłowiowym hukiem, albo było dość intensywne plamienie, które po chwili w sumie zamieniało się w regularny okres (dodam, że i na papierze wtedy były wyraźne ślady, a teraz nic...) Nie miałam wcześniej żadnych mikro plamień, ani nic. Ot, czysta ciekawość jak było z Wami. Muszę sobie coś poczytać, żeby nie zwariować czekając na ewentualny okres, a może i nie... :)
 
reklama
Cześć :)
Najlepiej za kilka dni zrób sobie test domowy ale bardziej polecam lekarza obecnie kończę 6 Tc.
Wydaje mi się że tak to może byćplamienie implantacyjne. Zazwyczaj mam bolesne @ a tym razem miałam dosyć obfite krwawienie ale bezbolesne myślałam że się nie udało bo krwawienie miałam 4 dni ale wszystko rozwija się prawidłowo :) powodzenia :) daj znać jak u Ciebie :)
 
Ja nie miałam ale koleżanka opowiadała że u niej wyglądało to jak mini miesiączka. Delikatne bezbolesne plamienie przez 3 dni tak że nie potrzebowała podpaski
 
No ogólnie to ja się naczytałam w internecie o tym, ale wiadomo - lepiej porozmawiać z kimś "na żywo", niż czytać jakieś artykuły. W końcu człowiek to nie mechanizm. :) Szczerze mówiąc wczoraj to już straciłam nadzieję, byłam wręcz pewna, że to @... Jeżeli okres się nie pojawi i zostanie takie plamienie, to myślę, że jutro/pojutrze zrobię test. :)
 
No ogólnie to ja się naczytałam w internecie o tym, ale wiadomo - lepiej porozmawiać z kimś "na żywo", niż czytać jakieś artykuły. W końcu człowiek to nie mechanizm. :) Szczerze mówiąc wczoraj to już straciłam nadzieję, byłam wręcz pewna, że to @... Jeżeli okres się nie pojawi i zostanie takie plamienie, to myślę, że jutro/pojutrze zrobię test. :)
Jeżeli to implantacja to od tego momentu rośnie poziom hormonu beta hcg, radzę po 2 dniach od końca plamienia zrobić test z krwi jest dużo bardziej wiarygodny
 
Heh, chyba jednak nie wytrzymam i zrobię chociaż zwykły test jutro. :) Chyba, że (oby nie!) okaże się, że jednak wstrętna @ przyjdzie. :(
Trzymam kciuki [emoji4] może akurat już pokaże, tylko kup ten najczulszy (z tego co pamiętam to z czułością 10) [emoji4]
 
reklama
U mnie plamienie implantacyjne było 7 dni po owulacji, parę dni przed spodziewaną @. Na papierze przy podcieraniu miałam dosłownie kilka kropel żywej krwi w śluzie. To było jednorazowe. Po plamieniu implantacyjnym już nie miałam żadnych plamień, krwawień, nic.
 
Do góry