reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implatacyjne ??

Doglovers

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Sierpień 2022
Postów
54
Hej.
Ostatni okres miałam 1 lutego (dostałam pod wieczór ok 18-19)
O
Test owulacyjny pozytywny 16 i 17 lutego.
Kochaliśmy się.
Cyle mam regularne 30-31 dni
Dziś 5 marca.
Teoretycznie 33 dc.
Można powiedzieć że OK. Aplikacja wskazuje jako 1 dzień opóźnienia.
W tygodniu zaczęły boleć mnie piersi, czułam się jakbym była podziębiona, wyszła mi nawet mała febra 28.02, lekko czułam takie ciągnięcie w brzuchu, czasami odbija mi się tak jakby wymiotami ale nie wymiotuję tylko takie odczucie, dziś np po kawie. Miałam też lekką biegunkę. Dziś rano zrobiłam test o czułości 25ml/ua ale wyszedł negatywnie.
Po południu zaczęłam Lekko krwawić ale bez skrzepów. Lekki ból brzucha.

Teoretycznie wypadało by na okres.
Lecz jednak gdzieś w głowie myślę że może być to plamienie implatacyjne...
Piersi bolą od zewnętrznej strony
Zazwyczaj po dostaniu @ piersi wracały do normy a na razie nic takiego się nie dzieje. Czuję je jak je dotknę.
Co myślicie?
Może być to implatacyjne po ok. 12-14 dniach po owu ? Wg internetów różnie piszą jednak chce zapytać jak to było u was i czy było w ogóle ;-) 😉
 
reklama
Hej.
Ostatni okres miałam 1 lutego (dostałam pod wieczór ok 18-19)
O
Test owulacyjny pozytywny 16 i 17 lutego.
Kochaliśmy się.
Cyle mam regularne 30-31 dni
Dziś 5 marca.
Teoretycznie 33 dc.
Można powiedzieć że OK. Aplikacja wskazuje jako 1 dzień opóźnienia.
W tygodniu zaczęły boleć mnie piersi, czułam się jakbym była podziębiona, wyszła mi nawet mała febra 28.02, lekko czułam takie ciągnięcie w brzuchu, czasami odbija mi się tak jakby wymiotami ale nie wymiotuję tylko takie odczucie, dziś np po kawie. Miałam też lekką biegunkę. Dziś rano zrobiłam test o czułości 25ml/ua ale wyszedł negatywnie.
Po południu zaczęłam Lekko krwawić ale bez skrzepów. Lekki ból brzucha.

Teoretycznie wypadało by na okres.
Lecz jednak gdzieś w głowie myślę że może być to plamienie implatacyjne...
Piersi bolą od zewnętrznej strony
Zazwyczaj po dostaniu @ piersi wracały do normy a na razie nic takiego się nie dzieje. Czuję je jak je dotknę.
Co myślicie?
Może być to implatacyjne po ok. 12-14 dniach po owu ? Wg internetów różnie piszą jednak chce zapytać jak to było u was i czy było w ogóle ;-) 😉
Najlepiej z rana iść na betę. Ona da Ci stuprocentową odpowiedź.

Każda z nas jest inna, ma inne odczucia.

A tak po kawie to mi się i bez ciąży odbijało ;-).
 
Hej.
Ostatni okres miałam 1 lutego (dostałam pod wieczór ok 18-19)
O
Test owulacyjny pozytywny 16 i 17 lutego.
Kochaliśmy się.
Cyle mam regularne 30-31 dni
Dziś 5 marca.
Teoretycznie 33 dc.
Można powiedzieć że OK. Aplikacja wskazuje jako 1 dzień opóźnienia.
W tygodniu zaczęły boleć mnie piersi, czułam się jakbym była podziębiona, wyszła mi nawet mała febra 28.02, lekko czułam takie ciągnięcie w brzuchu, czasami odbija mi się tak jakby wymiotami ale nie wymiotuję tylko takie odczucie, dziś np po kawie. Miałam też lekką biegunkę. Dziś rano zrobiłam test o czułości 25ml/ua ale wyszedł negatywnie.
Po południu zaczęłam Lekko krwawić ale bez skrzepów. Lekki ból brzucha.

Teoretycznie wypadało by na okres.
Lecz jednak gdzieś w głowie myślę że może być to plamienie implatacyjne...
Piersi bolą od zewnętrznej strony
Zazwyczaj po dostaniu @ piersi wracały do normy a na razie nic takiego się nie dzieje. Czuję je jak je dotknę.
Co myślicie?
Może być to implatacyjne po ok. 12-14 dniach po owu ? Wg internetów różnie piszą jednak chce zapytać jak to było u was i czy było w ogóle ;-) 😉
Najlepiej iść na betę będziesz mieć pewność . Odbijanie może być refluksem chodzby nawet po kawie :)
 
Może i tak być :-) Zobaczę czy wydzielina.w nocy dalej będzie Ci zniknie choć brzuch Lekko czuję, a może @ się pojawi
Może się pojawić a nie musi ja życzę ci aby się nie pojawiła w pozytywnym znaczeniu :) jak byłam w ciąży(poroniłam ) też mi test nie wykazał w 4 tyg i bardzo bolały mnie piersi aż dotknąć się nie mogłam :)
 
Ok, dzięki!
Ogólnie dziś po kawie ale po obiedzie też czy wczoraj i poprzednie dwa dni. No nic, pożyjemy zobaczymy :-)
A masz Pink strumieniowy o czułości 10?
Najlepiej i najpewniej iść jednak jutro do laboratorium😊.

Wiesz? Jakby refluks był pierwszym objawem, to wiele dziewczyn byłoby w ciąży.
 
Może się pojawić a nie musi ja życzę ci aby się nie pojawiła w pozytywnym znaczeniu :) jak byłam w ciąży(poroniłam ) też mi test nie wykazał w 4 tyg i bardzo bolały mnie piersi aż dotknąć się nie mogłam :)
Ojej.. bardzo mi przykro :-( Trzymam kciuki aby było dobrze u Ciebie ❤️
 
A masz Pink strumieniowy o czułości 10?
Najlepiej i najpewniej iść jednak jutro do laboratorium😊.

Wiesz? Jakby refluks był pierwszym objawem, to wiele dziewczyn byłoby w ciąży.
No właśnie nie mam.
Jutro kupię i zobaczę chyba że noc pokaże jednak większe krwawienie i będzie @ czego sobie nie życzę. :D 😀
Jeszcze jedna sprawa: biorę zelazo bo ginekolog mi przepisał ostatnio po bardzo obfitej miesiączce i wynikach badań gdzie wyszło że mam niedobór.
Może też to jest @ ale Lekko się zaczyna i będzie lepszy (mniej obfity i bez takiego bólu)
No nic - zobaczymy co się wydarzy :-)
 
reklama
No właśnie nie mam.
Jutro kupię i zobaczę chyba że noc pokaże jednak większe krwawienie i będzie @ czego sobie nie życzę. :D 😀
Jeszcze jedna sprawa: biorę zelazo bo ginekolog mi przepisał ostatnio po bardzo obfitej miesiączce i wynikach badań gdzie wyszło że mam niedobór.
Może też to jest @ ale Lekko się zaczyna i będzie lepszy (mniej obfity i bez takiego bólu)
No nic - zobaczymy co się wydarzy :-)
Trzymam kciuki 🍀✊🏼!
 
Do góry