reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Plamienie w ciąży

Lisia15

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny :) nie wiem czy był taki wątek, jak tak to przepraszam jestem tu nowa, ale martwi mnie pewna spraw. Mianowicie od 2 tygodni zauważyłam u siebie plamienie, z tym, że raczej jest to duża ilość śluzu czasem z większą ilością brązowego koloru, czasem mała niteczka się pojawi. Nie było nigdy samej czystej krwi. Ponieważ to moja pierwsza ciąża mocno przezywam każdy objaw. Martwi mnie to, ponieważ byłam na usg, widziałam mojego dzidziusia i bijące serduszko, kontaktowałam się z lekarzem, kazał mi brać duphostan i sprawdzać czy plamienie się nie nasila. Dodam, że taki śluz pojawia się głównie po tym jak spaceruję albo długo jestem w ruchu. Zastanawiam się także czy wpływ może mieć to, że mam nadżerkę. Jest to dopiero początek ciąży bo 7 tyg i martwię się tym. Dziewczyny powiedzcie czy za bardzo panikuję?
Pozdrawiam Was serdecznie :*

reklama
Rozwiązania
0
Miałam takie plamienia od samego początku ciąży do 8/9 tygodnia, brałam duphaston 3 razy dziennie i przeszlo, plamienie również nasilalo się po długim spacerze. Teraz jestem w 14 tygodniu i już jest wszystko ok :)

Lisia15

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Miałam takie plamienia od samego początku ciąży do 8/9 tygodnia, brałam duphaston 3 razy dziennie i przeszlo, plamienie również nasilalo się po długim spacerze. Teraz jestem w 14 tygodniu i już jest wszystko ok :)
Dziękuję Ci, podniosłaś mnie na duchu :) Postaram się jakoś może nie martwić się na zapas i czekać na kolejne usg :)

Magdaw2020

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Cześć. Ale plamilas non stop do 8/9 tygodnia mimo brania duphastonu?? Czy po przestałas planic? A jeśli tak , to po jaki czasie od momentu kiedy zaczęłaś brać duphaston? Ja biorę od tygodnia I plamienia raz są raz nie ma, raz są znikome A raz jest ich więcej, ale są 😔😔😔 Prócz tego żadnych dolegliwości. Jutro mam wizytę u ginekologa i szczerze powiem, że boję się

Rozwiązania
0
Cześć. Ale plamilas non stop do 8/9 tygodnia mimo brania duphastonu?? Czy po przestałas planic? A jeśli tak , to po jaki czasie od momentu kiedy zaczęłaś brać duphaston? Ja biorę od tygodnia I plamienia raz są raz nie ma, raz są znikome A raz jest ich więcej, ale są 😔😔😔 Prócz tego żadnych dolegliwości. Jutro mam wizytę u ginekologa i szczerze powiem, że boję się
plamilam codziennie, nie miałam dnia przerwy, dopiero po kilku tygodniach brania tabletek całkowicie plamienie ustalo.

Rozwiązania
0
Wszystko było dobrze na USG, lekarz nie widział przyczyny plamien. Kilka cykli pod rząd przed zajsciem w ciążę zawsze przed miesiączka miałam plamienia, być może chodziło o niski progesteron

Lisia15

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Wszystko było dobrze na USG, lekarz nie widział przyczyny plamien. Kilka cykli pod rząd przed zajsciem w ciążę zawsze przed miesiączka miałam plamienia, być może chodziło o niski progesteron
Cieszę się że teraz już jest lepiej 😊 teraz dużo zdrówka dla maleństwa i dla Ciebie 😘

reklama

Klaudia91gdansk

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Cześć , ja już od tygodnia plamie taka brązowa krwią plus codziennie , tez jestem w 7 tygodniu . Wiem jaki to stres i nie wiadoma. U mnie na wizycie w czwartek tez wszystko było Ok , serduszko biło a kropek miał 0,23 mm. Ale każdy dzień to stres ;( najchętniej robiłabym betę co dwa dni 😂daj znać jak tam u Ciebie dalej się wszystko potoczy , jesteśmy na tym samym etapie 🙂

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Możliwość ciąży Potrzebuję porady 5
A Czy mogę być w ciąży? Ciąża, poród, połóg 10
T Cytologia w ciąży Potrzebuję porady 4
K Plamienie, krwawienie w ciąży Potrzebuję porady 20
dzuliana95 21 tyg ciąży plamienie Potrzebuję porady 10
T plamienie w 21tyg ciąży Ciąża, poród, połóg 11
Karola1310 Brązowe plamienie a brak okresu Potrzebuję porady 17
Klamka82 Plamienie na początku ciąży. 3 lata starań. Potrzebuję porady 4
S plamienia i krwawienia w wczesnej ciąży Potrzebuję porady 3
W Brązowy śluz, 7 tydzień ciąży Ciąża, poród, połóg 67
Mai-87 Poronienie / aborcja / macica dwurożna Ciąża, poród, połóg 15
Birusia ciąża po ciąży Ciąża, poród, połóg 16
Y 7 tydzień ciąży PLAMIENIE Potrzebuję porady 7
M czy plamienie zabarwione krwią na początku ciąży jest normalne? Ciąża, poród, połóg 7
musli_3 plamienie w 7 tygodniu ciąży Potrzebuję porady 10
Mag.krz123 Plamienie implantacyjne Ciąża, poród, połóg 6
T Plamienie w 5 tygodniu Ciąża, poród, połóg 11
monika1990000 Czy to plamienie implantacyjne? Potrzebuję porady 14
rozowyprosiaczek Plamienie, bol podbrzusza, brak okresu Potrzebuję porady 1
amanda2903 Plamienie implantacyjne czy dziwny okres? Potrzebuję porady 4
D Plamienia podczas owulacji? Ciąża, poród, połóg 3
P Brązowe plamienie, bol podbrzusza. Potrzebuję porady 36
N Różowa wydzielina Potrzebuję porady 3
E Brązowe plamienie 9miesiac Potrzebuję porady 4
S Plamienie tydzień po okresie. Ciąża, poród, połóg 1
L Okres czy plamienie implantacyjne? Potrzebuję porady 10
A Brązowe plamienie Potrzebuję porady 1
L plamienie implantacyjne Ciąża, poród, połóg 7
A Brak miesiączki Potrzebuję porady 6
A plamienie Potrzebuję porady 4
D Plamienie, niski przyrost bhcg... czy to koniec? Potrzebuję porady 101
Justi1234 Plamienie implantacyjne. Jak wygląda? Ciąża, poród, połóg 39
I Słabe plamienie po poronieniu - pierwsza miesiaczka? Potrzebuję porady 4
Ollax Plamienie i skurcze 6tc Potrzebuję porady 5
J Plamienie brązowe w 1 trymestr Potrzebuję porady 49
Madzia04071990 Plamienie,brak miesiaczki i negatywne testy. Pomocy :( Staramy się 12
A Plamienie implantacyjne a test negatywny Staramy się 13
O Brązowe plamienie Ciąża, poród, połóg 4
C Bardzo skąpy okres czy plamienie implantacyjne Potrzebuję porady 3
A Plamienie, ból brzucha w 2. trymestrze Ciąża, poród, połóg 23
E Czyn różni sie plamienie implantacyjne od okresu Staramy się 23
F Plamienie implantacyjne czy choroba? Potrzebuję porady 19
A Delikatne plamienie 5 tydzień Ciąża, poród, połóg 14
M 33 tc różowe plamienie (założony pessar) Potrzebuję porady 7
P Plamienia o nieznanej przyczynie- czy jest szansa na ciąże? Ciąża po poronieniu 13