reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie?

Paatka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Luty 2019
Postów
44
Heej. Czy któraś z Was miala po stosunku takie lekkie plamienie? Nie jest to intensywne ale jednak śluz zabarwionny lekko krwia. Do lekarza ide dopiero 15 i nie wiem czy to cos zlego moze byc
 
reklama
Właśnie w ciąży nie jestem, test wykonywalam 15.02, wyszedł negatywny a 17 przyszedl okres niestety.
Nic mnie nie boli a tu taka rzecz dziwna.
 
To mogły być za ostre zabawy, mogłaś być zbyt sucha i jakieś małe otarcie się zrobiło i stąd krew.
Tylko raz się krew pojawiła czy jakiś czas już krwawisz?
 
Ten jeden raz wlasnie rano, a pozniej tez trochę wieczorem ale to juz zadnych zabaw nie bylo wtedy.
 
Teraz gdy wstalam z łóżka ponownie jest ta brazowawa wydzielina. Tzn taki ciemny śluz, juz nie wiem co to moze znaczyć
 
reklama
Ja miałam nadżerke i zaszłam normalnie w ciążę. W ciąży się one czasami leczą. U mnie nie ma śladu, przynajmniej lekarz nic nie mówi żeby coś było.
 
Do góry