reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie?

Bo właśnie od jakiegos czasu staramy sie z mężem o dziecko i teraz sie trochę załamałam. Ale troche podnioslas mnie na duchu, co nie zmienia faktu ze swoja wizyte u lekarza musze troche przyspieszyc bo nie da mi to spokoju.
 
reklama
Bo właśnie od jakiegos czasu staramy sie z mężem o dziecko i teraz sie trochę załamałam. Ale troche podnioslas mnie na duchu, co nie zmienia faktu ze swoja wizyte u lekarza musze troche przyspieszyc bo nie da mi to spokoju.
Dla święto spokoju przyspiesz, jeżeli masz taką możliwość :)
Zrób sobie też badanie na progesteron, robi się je w 2 fazie po owulacji, odpowiedzialny jest za zagniezdzenie zarodka i utrzymanie ciąży dopóki nie wykształci się łożysko. Jak jest małe stężenie tego hormonu to ciężko utrzymać ciążę i też są plamienia. Ale nie denerwuj się na zaś:)
 
Kiedys robilam badania hormonalne i wszystkie byly w normie a zleconych mialam ich 7 jak dobrze pamietam. Ale ok dzięki za informacje ☺
 
moja koleżanka miała nadżerkę i gin jej powiedział, ze najpierw ją musi zamrozić i jak wszystko bedzie okej to dopiero może się starac. Skoro Cie to niepokoi to lepiej idź do lekarza :) bedziesz spokojniejsza
 
Tylko ze wizyte mam dopiero za 3tyg, ale moze uda sie cos wczesniej załatwić
Hej . Jeśli plamienie było różowe a teraz brązowe to najprawdopodobniej zanika :)
Z drugiej strony mi raz w życiu zdarzyło się różowe potem brązowe plamienie 3dniowe w trakcie owulacji przy trzecim dziecku i wtedy zaszłam akurat oO
Progesteron najlepiej zbadać ok 7dpo kiedy jak dobrze pamiętam osiąga swój szczyt ..pamiętaj że hormony wydzielają się skokowo więc jest możliwość np. rano wykryć niższy a parę h pózniej wysoki poziom więc lepiej badanie powtórzyć jakby coś było niepokojącego..
Ja np w cyklu w którym zaszłam w 5dpo miałam podwyższone lh18 . Prolaktynę w górnej granicy . Estradiol wynikach zachaczal ciążę i progesteron 16.300 dość wysoki na ten tydzień ciążyco dało mi nadzieję ..i śmiesznie było bo wtedy będąc w Pl chciałam sprawdzić czy w środku jest w normie i akurat trafiłam na zaciazony cykl .fart
A ty który dzień cyklu teraz?
 
reklama
Najpierw brazowe pozniej chwile rozowe i znowu brazowe i jakby wlasnie juz znikome ilości moze faktycznie zanika. Mi lekarz zlecil kilja badan ktore wykonalam i sa w normie ale widze ze niektorych nie mialam wyszczegolnionych. Aktualnie mam 16dzien cyklu a nie wiem czy starac sie malucha czy odpuscic. Niby na jutro przypada owulacja i nie wiem sama co robic
 
Do góry