reklama

Plamienie?

ONAONAONA

Fanka BB :)
Od
25 Lipiec 2017
Odpowiedzi
2
Najpierw brazowe pozniej chwile rozowe i znowu brazowe i jakby wlasnie juz znikome ilości moze faktycznie zanika. Mi lekarz zlecil kilja badan ktore wykonalam i sa w normie ale widze ze niektorych nie mialam wyszczegolnionych. Aktualnie mam 16dzien cyklu a nie wiem czy starac sie malucha czy odpuscic. Niby na jutro przypada owulacja i nie wiem sama co robic
A to twoje pierwsze plamienie? Robiłas testy owulacyjne ? Może jesteś w trakcie owulacji? Od środka cię lekarz nie badał? Ja bym się pewnie starała hehe

reklama

Paatka

Początkująca w BB
Od
10 Luty 2019
Odpowiedzi
0
U lekarza bylam jakies 2 mies temu i wszystko bylo ok jak to powiedzial "mozna smialo dzialac" wiec tez to uczynilismy. Pierwszy raz mam taka sytuacje tylko takie dziwne wlasnie to jest. Zawsze jak mam owulacje to odczuwam klucie w jajniku i wiem ze to nastepuje ale teraZ jest inaczej, ale szkoda troche zmarnowac cykl i sobie odpuscic

ONAONAONA

Fanka BB :)
Od
25 Lipiec 2017
Odpowiedzi
2
U lekarza bylam jakies 2 mies temu i wszystko bylo ok jak to powiedzial "mozna smialo dzialac" wiec tez to uczynilismy. Pierwszy raz mam taka sytuacje tylko takie dziwne wlasnie to jest. Zawsze jak mam owulacje to odczuwam klucie w jajniku i wiem ze to nastepuje ale teraZ jest inaczej, ale szkoda troche zmarnowac cykl i sobie odpuscic
Eee to ja bym nie odpuszczała

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test