reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plamienie

Dołączył(a)
30 Lipiec 2020
Postów
13
Coś poprzestawiało mi się na kalendarzyku, pokazał mi 10 dni płodnych. W czerwcu okres miałam od 14 do 18, w lipcu tak samo. Aplikacja pokazuje mi dni płodne od 22 do 31, coś jest nie tak, ale teraz do sedna sprawy. Uprawiamy sex bez zabezpieczenia, ostatnio kochaliśmy się 24,25 i 26 lipca. 29 lipca dostałam plamienia. Znikome nitki krwi w śluzie, a dziś rano śluz przybrał troszkę bardziej brunatnego koloru. Nie krwawię jak podczas miesiączki. Mam wizytę u ginekologa dopiero w połowie sierpnia. Czy to mogło być plamienie owulacyjne, czy to zbyt wcześnie? Boję się, że może coś dziać się złego z hormonami. Okres powinnam mieć dopiero koło 11 sierpnia. Okres zawsze miałam regularny, może raz na jakiś czas pojawił się dzień szybciej, później. Dzień przed tym jak dostałam plamienia bardzo drażniły mnie zapachy i było mi niedobrze, brzuch mnie nie bolał
 
reklama
Rozwiązanie
Mogło być plamienie owulacyjne. Czasem owulacja przesuwa się kilka dni do tyłu albo do przodu. Ja też mam aplikację, ale używam jej tylko orientacyjnie bo one nie sprawdzają się w 100%. Wg tej aplikacji powinnam dostać okres za 4 dni, a dostałam dzisiaj. Jeżeli staracie się o dziecko to działajcie dalej 😊
Aplikacja Ci dobrze pokazuje , dni płodne, przy regularnych cyklach zaczynają się około 10dc do około 16/17 dc , czasem przy owulacji ,zdarza się krew , spokojnie poczekaj do wizyty u lekarzs
 
Mogło być plamienie owulacyjne. Czasem owulacja przesuwa się kilka dni do tyłu albo do przodu. Ja też mam aplikację, ale używam jej tylko orientacyjnie bo one nie sprawdzają się w 100%. Wg tej aplikacji powinnam dostać okres za 4 dni, a dostałam dzisiaj. Jeżeli staracie się o dziecko to działajcie dalej 😊
 
Rozwiązanie
Do góry