reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamy na twarzy

  • Starter tematu guest-1681834848
  • Rozpoczęty
G

guest-1681834848

Gość
Cześć, ostatnio robiłam badanie beta HCG i wyszło że jestem jakoś w 5 tyg ciąży. Od trzech dni zaczęły mi wychodzić suche czerwone plamki na twarzy, plamki jak posmaruje kremem szczypią, bez kremu też trochę szczypią i delikatnie swędzą. Jak posmaruje kremem to zaczyna mocniej i całe poliki mi się robią czerwone i pieką... Nie mam pojęcia od czego to bo nic nie zmieniałam czy z płynów czy kremów czy czegokolwiek, nie wiem co się dzieje czy to może być od ciąży? Czuje mrowienie tych polików i pieczenie, dołączę zdjęcie jak to wyglądało wczoraj i dziś. A i to jest tylko na nosie polikach i brodzie, na pierwszych zdjęciach są poliki godzinę po posmarowaniu kremem i to są zdjęcia z teraz, reszta z wczoraj
 

Załączniki

  • 0e6276bc-c120-44c9-8752-0ec25a3d2649.jpeg
    0e6276bc-c120-44c9-8752-0ec25a3d2649.jpeg
    35,2 KB · Wyświetleń: 257
  • fe51bbb8-de35-43f5-800d-25116e1e5c39.jpeg
    fe51bbb8-de35-43f5-800d-25116e1e5c39.jpeg
    27,1 KB · Wyświetleń: 85
  • c838dd7e-7cf1-40b1-88d2-dd2de27b6d90.jpeg
    c838dd7e-7cf1-40b1-88d2-dd2de27b6d90.jpeg
    32,5 KB · Wyświetleń: 91
  • 0956802c-d82d-472c-a2a7-b13d8a709202.jpeg
    0956802c-d82d-472c-a2a7-b13d8a709202.jpeg
    30,4 KB · Wyświetleń: 81
  • 731bb87d-d8ca-45ea-b4e4-42f7d11875e6.jpeg
    731bb87d-d8ca-45ea-b4e4-42f7d11875e6.jpeg
    37,5 KB · Wyświetleń: 75
reklama
Tak, to może być od ciąży. Poszukaj kremu hipoalergicznego. Hormony szaleją, to i cera może szaleć.
 
Tak, to może być od ciąży. Poszukaj kremu hipoalergicznego. Hormony szaleją, to i cera może szaleć.
właśnie posmarowalam kremem przeznaczonym do skóry skłonnej do alergii i atopii mojego synka i właśnie po nim jeszcze gorzej się zrobiło
 
Może pomaga Ci jakieś kremy cica 🤔 Kiedyś używałam avene cicalfate, on jest taki bardzo kojący. Idealny na podrażnienie skóry
 
Może pomaga Ci jakieś kremy cica 🤔 Kiedyś używałam avene cicalfate, on jest taki bardzo kojący. Idealny na podrażnienie skóry
nie mam pojęcia posmarowalam to synka kremami, on miał kiedyś skórę alergiczną i atopową, myślałam że się poprawi ale zaczęło strasznie szczypać, poliki zrobiły się czerwone i gorące i szczypie do teraz.. nie wiem co z tym zrobić a ginekolog dopiero za dwa tyg
 
właśnie posmarowalam kremem przeznaczonym do skóry skłonnej do alergii i atopii mojego synka i właśnie po nim jeszcze gorzej się zrobiło
To chwilowo nie smaruj niczym, żeby Ci ta alergia zeszła. Albo przejdź się do dermatologa.

Ja właśnie doleczam uczulenie na płyn do prania 😂
 
To chwilowo nie smaruj niczym, żeby Ci ta alergia zeszła. Albo przejdź się do dermatologa.

Ja właśnie doleczam uczulenie na płyn do prania 😂
o Jezu😂 no ja właśnie nie zmieniałam nic ani proszku ani płynów jakichkolwiek no nic dosłownie i z dnia na dzień mi wyskoczyło. Oczy też czuje jakby mnie delikatnie piekły tzn powieki i tak jakbym zmęczone miała, boje się że coś się dzieje poważnego ☹️
 
o Jezu😂 no ja właśnie nie zmieniałam nic ani proszku ani płynów jakichkolwiek no nic dosłownie i z dnia na dzień mi wyskoczyło. Oczy też czuje jakby mnie delikatnie piekły tzn powieki i tak jakbym zmęczone miała, boje się że coś się dzieje poważnego ☹️
Jak ciągle sobie to podrażniasz, to taki jest efekt, musi Ci to wszystko zejść. Ja bym odstawiła wszystkie kremy i poczekała. Jak nie będzie po 2 dniach różnicy, to dermatolog.
 
o Jezu😂 no ja właśnie nie zmieniałam nic ani proszku ani płynów jakichkolwiek no nic dosłownie i z dnia na dzień mi wyskoczyło. Oczy też czuje jakby mnie delikatnie piekły tzn powieki i tak jakbym zmęczone miała, boje się że coś się dzieje poważnego ☹️
A czym myjesz teraz skórę? Może to jeszcze bardziej Cię podrażnią 🤔 spróbuj może też być sama woda i zobaczysz czy jest lepiej
 
reklama
Do góry