reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PLANUJESZ WYJAZD CZY DŁUŻSZĄ NIEOBECNOŚĆ - NAPISZ TU

reklama
może mnie nie być przez kilka dni w związku z przeprowadzką..., pocieszam się, że Piotrek nie potrafi żyć bez netu więc w miarę szybko wszystko popodłącza ;D
 
No to Iwosz, szybko wszystko poprzewoźcie i wracaj do nas z fotkami Krzymka w nowym mieszkaniu :)

Oki, już wiem, że miało tu być tylko info, ale już nie usunę swojego posta :(
 
Jutro, tj. w piątek 7 lipca wyjeżdżamy sobie na dwa tygodnie na urlopik :) Wracamy koło 22 lipca.
W związku z tym zakładam Wam limit dzienny postów na osboę, tj. max 5, tak abym dala radę wszstko przeczytać jak wrócę ;) ;D ;D ;D
 
jedziemy do Kraka, teoretycznie mamy byc w niedzielę w domku, bo w poniedziałek kardiolog w klinice.
dziubaski
 
Od tygodnia jestem w Polsce ;D nie bardzo mam jak sie odzywac -kupe zalatwien i takie tam...
Mam nadzieje ze jak wroce do siebie to zdolam nadrobic co tam naskrobiecie ::)

POZDROWIENIA I UDANEGO WYPOCZYNKU
 
chciałam powiedzieć że wyjeżdżamy z Antosiem na tydzień na działkę do teściów(br..... będzię ciężko wytrzymać) , jak wrócę to się zamelduję buziaki dla was wszystkich :) :) :)
 
Nie bedzie mnie jakis czas bo sie przeprowadzamy do nowego mieszkania. U nas tez upaly i nie wiem jak sie przeniesiemy. Przez jakis czas nie bede miala dostepu do internetu.
Caluski .

 
reklama
Do góry