reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Plastry

Niunka221

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Styczeń 2020
Postów
186
Witam.
Używam plastrow Evra.
Ostatnio wypadł mi pobyt z synkiem w szpitalu wiec rozpoczęłam nowe opakowanie plastrow bez robienia przerwy.
W piątek nakleiłam 2 plaster od wczoraj brązowy sluz dziś z nitkami krwi jak by miesiączka miała się rozkręcić. O co chodzi?Czy tak to wygląda gdy przesunie się cykl?
 
reklama

Niunka221

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Styczeń 2020
Postów
186
Miałaś jakąkolwiek przerwę między plastrami ?
Niee
Skończyłam ostatni plaster po którym powinna być przerwa lecz nakleiłam nowy z kolejnego i w kolejnym terminie kolejny. Także nie mam żadnej przerwy. Teraz w piątek nakleję ostatni po ktorym bd zrobię już normalnie przerwę. Gdybym wiedziała że to bd takie papranie to bym się już przemęczyła z tą miesiączka bo teraz nie dość że plamie to potem znowu miesiączka normalna bd.
Chyba że to normalne takie plamienie gdy nie robi się przerwy..
 

Wolfgirl

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Sierpień 2020
Postów
278
Nigdy mi się takie plamienie nie zdarzylo a też nie robiłam przerw między plastrami. Chyba że właśnie robiłam jakąś krótka przerwę, że nie od razu jeden po drugim i wtedy zamiast okresu było właśnie kilka dni takiego brudzenia
 

Podobne tematy

Do góry