reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Plastry

Niunka221

Fanka BB :)
Witam.
Używam plastrow Evra.
Ostatnio wypadł mi pobyt z synkiem w szpitalu wiec rozpoczęłam nowe opakowanie plastrow bez robienia przerwy.
W piątek nakleiłam 2 plaster od wczoraj brązowy sluz dziś z nitkami krwi jak by miesiączka miała się rozkręcić. O co chodzi?Czy tak to wygląda gdy przesunie się cykl?

reklama

Niunka221

Miałaś jakąkolwiek przerwę między plastrami ?
Niee
Skończyłam ostatni plaster po którym powinna być przerwa lecz nakleiłam nowy z kolejnego i w kolejnym terminie kolejny. Także nie mam żadnej przerwy. Teraz w piątek nakleję ostatni po ktorym bd zrobię już normalnie przerwę. Gdybym wiedziała że to bd takie papranie to bym się już przemęczyła z tą miesiączka bo teraz nie dość że plamie to potem znowu miesiączka normalna bd.
Chyba że to normalne takie plamienie gdy nie robi się przerwy..

Wolfgirl

Nigdy mi się takie plamienie nie zdarzylo a też nie robiłam przerw między plastrami. Chyba że właśnie robiłam jakąś krótka przerwę, że nie od razu jeden po drugim i wtedy zamiast okresu było właśnie kilka dni takiego brudzenia