reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dzidziusia

Właśnie takich niespodzianek się boję, człowiek się nastawi na córcię, kupi prawie wszystko różowe ;D i co........chłopaczek będzie śmigał na różowo? :D A jakbym rodziła przez cc, to nie wiem czy bym nie podejrzewała, że mi dziecko podmienili, gdyby mi chłopaka przynieśli ;D. Nie no oczywiście najwazniejsze żeby było zdrowe ;)
 
reklama
Ja się nie mogę powstrzymać, poza tym sama mam większość różowych rzeczy bo bardzo lubię ten kolor i uwazam, że mi w nim do twarzy i jakoś tak odruchowo łapię wszystko co różowe. ;D
 
Mamuska gratulacje !!!!! A co do kupowania rozowych ciuszkow to ja tez staram sie powstrzymywac (nieraz niewytrzymuje i kupie :laugh: ) moja kumpela tez miala ten problem bo 2 dni przed porodem jej powiedzieli ze to jednak chlopak :laugh: a tu juz wszystko w dziewczecych kolorkach :laugh: i wozek i posciel :laugh: powiem ze rozczarowania a raczej szkou niedalo sie ukryc :laugh: ale najwazniejsze ze chlopak duzy i zdrowy :laugh:
Ale to nic bo u mnie wszyscy mowili ze to chlopak a na USG 4D lekarz powiedzial ze to dziewucha ale ja tam z mama nie jestesmy przekonane bo cos tam wystaje miedzy nogami ale gin powiedzial ze to raczej lechtaczka niz pisior :laugh: ale zrobie zdjecie z filmiku i wam pokaze :laugh:
 
Też o tym słyszałam, o częstych (zbyt częstych) pomyłkach, zmiany dziewuszki na chłopczyka..Ale czy też jest możliwe z chłopczyka na dziewuszkę??????? (tym bardziej że "ORGAN" powiększony na maksa??)
Ja bym się tam na córcię nie obraziła.. Ale same zobaczcie
 
Kallusia siusiak wyrazny :D ;) .. ja mam teraz 1 sierpnia USG znowu ... napewno bede chciala jeszcze raz zobaczyc klejnociki ;)
 
Ja w czwartek ide na USG to zapytam znowu ciekawe co mi tutaj powiedza :laugh: jak powiedza :laugh: ale bylby numer jakbysmy sie znowu na Jaska musieli przerzucic :laugh: ale co tam zdrowko naszej pestki najwazniejsze :laugh:
 
u nas po ostatnim usg wyszło że to znowu chłopczyk Mateusz albo KAcper choć jeszcze to się może zmienić ;D
 
reklama
Do góry