reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dzidziusia

No oczywiście, że z tym imieniem to żart, ale chyba nie do końca, bo coś w tym musi być, skoro każdy kto ma Maćka mówi, że to, jak powiedziała Kallusia, taka cholera, ale bardzo dobra i kochana :)
 
reklama
U mnie na 100% nie wiadomo, że to dziewczynka, ale skoro lekarz mówi że prawdopodobnie to raczej powinnam mu wierzyć. Chociaż mąż mówi że wyładniałam więc już sama niewiem kogo nosze pod serduszkiem ? :)
 
Dziewczyny nie wiedziałam gdzie to wkleić, więc postanowiłam tu :) Widzę, że większość z Was ma już wybrane imię, ale dla tych co nie mają daję fajny link: www.skarbczyk.com
 
U mnie byla tak...przed ciaza mowilam wszystkim,ze bede miala napewno syna.a teraz jestem w ciazy...moi rodzice mowili mi,ze bedzie napewno chlopiec,moj facet tez to powiedzial,moja babcia i inne osoby.A czemu??Bo ladnie wygladalam.Ciaza mi sluzy.A jak poszlam 3 miesiace temu do lekarza,zeby sie dowiedziec co to za plec.Lekarz spojrzal na mojego narzeczonego i sie usmiechnal i powiedzial,ze bedziemy mieli chlopca.Ale sie cieszylismy.dla mnie nie bylo wazne czy to chlopiec lub dziewczynka.JA chce zeby bylo zdrowe:)jeszcze 3 miesiace i synus sie ur.Wybralismy dla niego imie.Bedzie mial na imie Kacper!!Moj narzeczony wybral:) 8) :D :laugh:
 
reklama
Ankar, Becik gratuluję synków :) Już dopisani do listy dzieciaczków (na pierwszej stronie tego wątku ;) )
 
Do góry